DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

14 Ocak 2011 Cuma

YENİ YIL TAROTU: Özay


Sevgili Özay,
yeni yılın kutlu olsun.

Tarot yorumların aşağıda.
Sevgilerimle,aşk: paraların kralı

Aşk hayatında bu yıl toprak grubu etkisi hüküm sürecek. Ilımlı ve daha yumuşak bir döneme geçilecek. Eski konular gündeme gelecek, kökleri derine inen meseleler konuşulacak. Maddi konular ayrı bir önem kazanacak.


iş: asaların yedilisi

İlgilendiğin işler seni oldukça yoracak ve uğraştıracak yeni yılda. Çoğunlukla kendini gereksiz çekişmeler ve münakaşalar içinde bulacaksın. Ancak tavizde bulunmayacak, muhataplarına aynı şekilde karşılık vereceksin. Bu durum sana bir ölçüde üstünlük ve avantaj sağlayacak, sen de bunu pekiştirmeyi bileceksin.

para: kupaların ası

Para konularında oldukça şanslı bir yıla giriyorsun. Büyük bir fırsat veya teklifle karşılaşacaksın, belki de önemli bir meblağ eline geçecek. Çok sevindirici gelişmeler olacak, feraha çıkacaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: Zorluklar seni yıldırmayacak ve uğraştıkça bilenecek, güçleneceksin. Bu yıl bir çok sorunu kesin bir şekilde çözdüğün, girdiğin mücadeleleri kazandığın, hasımlarına boyun eğdirdiğin bir yıl olacak. Ancak uzlaşmayı öğrenmen, daha ılımlı davranman ve hoşgörülü olmayı da bilmen gerekecek.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar