DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

13 Ocak 2011 Perşembe

YENİ YIL TAROTU: LeylaSevgili Leyla,
mutlu yıllar dileklerimle,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,


aşk: ay

Yeni yılda aşk hayatın yarı aydınlık, yarı karanlık zamanlar içinde olacak. Kararsızlıklar yaşayacak, kime güveneceğini bilemeyeceksin. Bazen her şey yolunda gibi görünürken, bazen de her şeyin yolundan çıktığı hissine kapılacaksın. Hislerine güvenmen gerekmekle birlikte, kuruntularından arınmadığın müddetçe bunda başarılı olamayacaksın. Etrafındaki insanlardan bazıları sana gerçekten dost iken, bazıları da sana gerçekten zarar verebilecek tipler. Yıl ortasında ciddi bir kriz veya riskle karşılaşacaksın, ondan sonra pek çok şey açığa çıkacak, sen de hareketlerinde ve kararlarında daha istikrarlı olacaksın.


iş: aşıklar

2011 işle ilgili sana önemli fırsatlar sunacak. Başarı yakalayacak, bazı tekliifler alacaksın. Bir karar vermen ve bir tercihde bulunman gerekecek. Bu sana büyük mutluluk ve haz verecek. Başarı başarıyı getirecek, yalnız kalmayacak ve destek göreceksin. Böylece daha hızla ilerleyeceksin.


para: paraların onlusu

Para meselelerinde şanslı bir yıla giriyorsun. Ödemelerinin bir kısmı bitecek, diğer kısmını da daha rahat karşılayabileceğin bir imkân olacak. Bu yıl kısmetli olacaksın, para meselelerini kolaylıkla çözebileceksin.

TAROTUN TAVSİYESİ: 2011'de çözüm istediğin her konuda çözüme ulaşma şansın olacak. Girişimlerinden daima sonuç alacaksın. Bu bakımdan olumlu ya da olumsuz her hareketinde düşünerek davranmalısın. Özellikle aşk hayatında ve iş konularında tercihlerinde ve isteklerinde dikkatli olmalısın. Ağzından çıkan her lâfın, dilek yerine geçip gerçekleştiği bir dönem yaşayacaksın. Bu dönemi iyi kullan ki, sonradan pişman olmak yerine mutlu ol.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar