DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

21 Ocak 2011 Cuma

YENİ YIL TAROTU: Ahmet


Sevgili Ahmet,
iyi yıllar dileklerimle,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgiler,

aşk
kuvvet

Aşk hayatında bu yıl bazı sorunlar ve güçlüklerle karşılaşacak, ancak hepsinin üstesinden geleceksin. Bu süreci atlattıktan sonra huzur ve güven bulacak, bazı ihtilaflı konularda da anlaşma sağlayacaksın. Karşındakilerin de güvenini kazanacak ve bazı şeylerin tamamen bitireceksin. Ancak hoşgörülü ve yumuşak olmayı bilmeli, gerektiğinde esnek davranabilmelisin. Bu yılın sana en önemli getirisi belki de gücünü orantılı kullanmayı öğrenmen olacak.kupaların dokuzlusu

İş hayatında başladığın projeleri bitireceğin, bunların iyi sonuçlarını göreceğin, isteklerinin yerine geleceği başarılı bir dönem seni bekliyor. İlerleme ve yerinin sağlamlaşması ile yeni bir hedef belirleyecek (belki de bu sana önerilecek) ve buna yönelik çalışmaya başlayacaksın.


para
ermiş

Para meseleleri ile ilgili alacağın kararlar ve yapacağın girişimlerde tek sorumlu sen olacaksın. Kimi zaman ne yapacağın konusunda tereddüte düşsen de iç sesin sana doğru yolu gösterecek, yaşça büyük ve sağduyulu bir kimsenin öğütleri de sana yardımcı olacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Zorluklar ve sorunlar karşısında yılmadan duracağın, bunların üstesinden gelmeyi başararak kuvvet ve konum kazanacağın bir yıl geçireceksin. Yeri geldiğinde uzlaşmayı ve esnek davranmayı becerirsen, kazancın ve elde edeceklerin iki katına çıkacak. Bu mücadele içinde kendine zaman ayırmayı, dinlenmeyi ve arada bir de iç sesine kulak vermeyi ihmal etme.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar