DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

20 Aralık 2010 Pazartesi

YENİ YIL TAROTU: ZuhalSevgili Zuhal,
mutlu yıllar dileklerimle,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,aşk
kılıçların ikilisi

Kesin kararlar alman ve tercih yapman gereken bir yıla giriyorsun. Karşına çıkan ve eş değer gözüken iki seçenekten birisini tercih etmen gerekecek. Bir müddet kararsız kalacaksın, her iki durumu da idare etmeye çalışacaksın. Ancak, kaçınılmazı ertelemek seni savunmasız bırakacak, yanılma payını artıracak. Ne kadar çabuk hareket edersen, o kadar çabuk sonuca varacak ve muhtemel sıkıntılardan sıyrılacaksın.
asaların beşlisi

İş hayatında anlaşmazlıkların had safhaya çıkacağı, kendini korumak zorunda kalacağın zorlu mücadelelerle dolu bir yıl geçireceksin. Bu mücadeleci ortamda zaman zaman kendini yalnız hissedeceksin, gerçek böyle olsa da herkesle başa çıkma gücünü de bulacaksın.
para
kılıçların dörtlüsü

Para ile ilgili meselelerde bazı gecikmeler yaşanacak, bazı projelerini askıya alman gerekecek. Elindekiyle idare edeceğin bir dönem geçireceksin. Bu bekleme döneminde fazla bir sıkıntı çekmeyecek ve kayba da uğramayacaksın. Ancak önceliklerini iyi belirlemen ve ona göre davranman gerekecek. Yine de 2011'de senin için çok önemli bir meseleyi halledecek bir kaynak bulacak ve daha bir hafifleyeceksin.


TAROTUN TAVSİYESİ: Yeni yılda ne ekersen onu biçeceksin. Beklentilerin yerine gelecek, ancak bazı tercihlerinin de bedelini ödeyeceksin. Eğer hak yerini bulsun istiyorsan, adil olmaya dikkat etmeli, olaylara dengeli ve objektif yaklaşmalısın. Bu şekilde kaybetmeden kazanabilirsin. 2011'de aldığın kadar verecek ve verdiğin kadar da alacaksın.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar