DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

14 Aralık 2010 Salı

YENİ YIL TAROTU: Tuba


Sevgili Tuba,
yeni yılın kutlu olsun.
Tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,

 

aşk
kupaların dokuzlusu

2011'de daha önce sürüncemede kalmış bazı konular çözülecek. Etrafında seni cazip bulan ve beğenen pek çok kişi olacak. İsteklerini elde edecek ve hayatından memnuniyet duyacaksın. Yılın başlarında hoş ortamlarda keyifli zamanlar geçirecek, daha sonra bir kişi üstünde ciddi ciddi düşünmeye başlayacaksın. kupaların kralı

İşle ilgili meselelerde su grubu özellikleri taşıyan bir kişinin etkisi olacak. Destek ve yardım göreceksin, ancak ciddi uyarılar da alacaksın. Beklentilerinin gerçekleşmesi için biraz daha beklemen ve ilişkilerini daha olumlu hale getirmen gerekecek.


para
paraların kraliçesi

Para konularında toprak grubu etkisi görülecek yeni yılda. Belli bir ölçüde rahatlamaya kavuşacaksın, bir kişinin de desteği ile bakış açını değiştirecek ve daha verimli yöntemlere yöneleceksin.

TAROTUN TAVSİYESİ: Yeni yıl sana isteklerinin yerine geleceğini müjdeliyor. Ancak bunun için çabalaman, gayret etmen ve seni önemseyen kişilerin uyarılarına dikkat etmen gerekecek. 2011'de diğer yıllardan daha farklı olarak, pek çok konuda sonuç alacak, yarım kalmış veya beklemeye alınmış bazı meseleleri de sonuçlandıracaksın.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar