DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

3 Aralık 2010 Cuma

YENİ YIL TAROTU: ŞeydaSevgili Şeyda,
mutlu yıllar dileklerimle
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,
 aşk: paraların ikilisi

2011 aşk hayatına ilişkin olarak sana çeşitli alternatifler sunacak. Oldukça cazip görünen bu alternatifler arasında seçim yapmakta ve karar vermekte zorlanacaksın. Göreceğin ilgi hoşuna gidecek, sana keyif verecek. Güzel zamanlar geçireceksin. Belki bazı seyahatler yapacak, yeni çevrelere gireceksin. Ancak, ne kadar kaçınsan da bir tercih de bulunmak gerekecek.


iş: kupaların beşlisi

İş hayatında bazı zorluklarla karşılaşacaksın. Bazı plânların bozulacak, bu da seni üzecek. Ancak ne kadar çabuk kendini toparlarsan, o kadar çabuk işlerin yoluna gireceğini göreceksin. Çünkü, seni destekleyenler olacak ve onlar seni yalnız bırakmayacak. Hatta sana bazı tekliflerde bulunacaklar.
para: kupaların şövalyesi

Para meselelerinde beklemediğin iyi gelişmeler olacak. Bu yıl bazı zorlukların üstesinden geleceksin. Uzundur isteyip de gerçekleştiremediğin şeylere bu sene sıra gelecek. Ekstra harcamaların olacak, ama onlar için de kaynak bulmakta zorlanmayacaksın.


TAROTUN TAVSİYESİ: 2011'de alacağın bazı kararlar ve ileriye doğru atacağın adımlar, hayatında geri dönülmez değişikliklere sebebiyet verecek. İş hayatın seni biraz üzse de, memnun olacağın sonuçlar elde edeceksin. Aşk hayatında güzel şeyler olma ihtimali her zaman çok yüksek, ancak bunun gerçek olabilmesi için senin kararlı olman ve ne istediğini bilmen gerekecek.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

rumuz ask. yeni yil tarotu baktirmak istiyorum. yas 36. oglak burcu.evli. tesekkürler

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar