DİLEK TAHTASI



BİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

20 Aralık 2010 Pazartesi

YENİ YIL TAROTU: Rumuz Yay



Sevgili Rumuz Yay,
yeni yılın kutlu olsun.
Tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,



aşk
asaların dörtlüsü

2011 yılı aşk hayatına mutluluk, sevinç ve kutlamalar getirecek. İhtilâflı bazı konular hallolacak, belki de barışma ve yeni anlaşmalar olacak. İleriye doğru önemli adımlar atılacak, herkesin de olumlu karşılayacağı kararlar alınacak.








paraların sekizlisi

Yeni yıl iş hayatında yeni bir dönem açacak. Yeni başlangıçlar yapacaksın, belki de bir alan değişikliği yapacak, bir ilerleme veya terfi alacaksın. Bu durum seni biraz daha yoracak, eskiye oranla daha fazla çalışman gerekecek. Ama başarı karşılığı da daha fazla olacak.






para
ay

2011'de para meseleleri biraz düşündürecek seni. Önünü tam göremeyecek, kararsızlıklar yaşayacaksın. Bazen her şey yolunda gibi görünürken, bazen de tam bir karamsarlığa kapılacaksın. Ama esasta asıl sorun senin olaylara yaklaşımından kaynaklanacak, iç sesine güvenir ve etrafındakileri daha iyi tahlil edersen, bir zarar görmeden geçireceksin yılı.



TAROTUN TAVSİYESİ: Hemen olmasa da 2011 ayları ilerledikçe hayatında bazı şeylerin daha yoluna girdiğini ve düzeldiğini göreceksin. Yeni yılda giderek yükselen bir grafik izleyecek ve sonunu memnun-mutlu getireceksin. Dinlenmeli, yorulmamalı ve gücünü zorlamamalısın. Sabırlı olursan, bahara doğru enerjinin daha yükseldiğini, sağlığının da toparlandığını göreceksin. Bolluk, bereket seninle olacak, aile meseleleri gündeme gelecek ve sana mutluluk getirecek.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar