DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

14 Aralık 2010 Salı

YENİ YIL TAROTU: Rumuz SaniSevgili Rumuz Sani
mutlu yıllar dileklerimle,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgiler,aşk
kupaların kraliçesi

2011'de aşk hayatında su grubu etkisi baskın olacak gibi görünüyor. Sezgilere dikkat edilmesi gereken, derin duyguların söz konusu olduğu, zaman zaman gel-gitlerin ve dengesiz ruh hallerinin görüldüğü dönemler yaşayacaksın. Ancak birlikte olduğun kişi seni her şekilde cezbedecek ve beraberliğiniz daha kuvvetlenecek.asaların kralı

İş hayatında ise ateş grubu etkisi hüküm sürecek. Bu bakımdan alacağın kararlar ve yapacakların iş hayatını ve geleceğini doğrudan etkileyecek. Yapına uygun davranmak, kusurlarını düzelterek güçlü taraflarının iyi kullanmak, sana avantaj getirecek, becerilerini doğru kullanmanı sağlayacak.
para
kılıçların altılısı

Para işlerinde beklenmedik ve biraz da riskli kararlar alacaksın. Ancak bunları yaparken bizzat başında durman ve idare etmen gerekecek. Böylece daha ferah ve huzurlu kıyılara çıkacaksın. Bu mücadelede yalnız olmayacak ve destek göreceksin, ama asıl sorumluluk hep sende olacak.
TAROTUN TAVSİYESİ: 2011 senin için kararlar ve tercihler yılı olacak. Seçimler yapmak durumunda kalacak, aldığın kararların sonuçlarıyla doğrudan yüzleşeceksin. Yeni yıl ayrıca sana mutluluk ve aşkın yanısıra başarı da getirecek.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar