DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

3 Aralık 2010 Cuma

YENİ YIL TAROTU: Rumuz Sabırlı


Sevgili Rumuz Sabırlı,
yeni yılın kutlu olsun.
Tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle


aşk: kılıçların kralı

Bu sene aşk hayatında hava grubunun tüm özellikleri hüküm sürecek. Keskin bir zekâ, olaylara yaklaşımda katılık, uzlaşmazlık vs. Bu durum kimi problemlerin çabuk ve kesin bir şekilde çözümlenmesini sağlayacak, ama zaman zaman da seni yoracak. Ne kadar kızsan da, yine de arkanda bir destek bulacak ve bunu kabul edeceksin.

iş: paraların beşlisi

İş hayatında zorlanacağın dönemler olacak. Bazı projelerin askıya alınacak, bazıları da hiç gerçekleşmeyecek. Yaptığın işi bırakmak ya da en azından bir değişiklik yapmak isteyeceksin. Bununla ilgili girişimlerin de olacak, destek göreceksin, ama bu oldukça sınırlı olacak. Sonuçta kendinden başkasına güvenemeyeceğini anlayacaksın. Bundan sonra izleyeceğin yol daha akılcı ve daha sonuca götürücü olacak.
para: paraların dokuzlusu

İş hayatındaki tüm olumsuzluklara karşın, para meselelerinde bu sene şans daima senden yana olacak. Belki piyango veya şans oyunlarından, belki de beklemediğin başka yerlerden büyük kazançlar elde edecek, epeydir bekleyen bazı şeylerin çözümü ile gecikmiş alacaklarını toplayacaksın. Her halde de para bu sene yüzünü güldürecek.


TAROTUN TAVSİYESİ: 2011'de en çok ihtiyaç duyacağın şey denge olacak. Ne kadar denge sağlarsan o kadar başarılı olacak ve sorunlarını o kadar rahat çözeceksin. Bu sene sağlığına da çok dikkat etmelisin, gereksiz şeylerle kendini üzüp yormamalı, stresten kaçınmalısın. Ne kadar sağlıklı olursan, o kadar kuvvetli olursun. Sakinliğini koruduğun ve aklı selim davrandığın tüm işlerde başarılı olacaksın.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

tuba, yas 18 basak burcu. bekar. yeni yil tarotu rica ediyorum. tsk. ederim.

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar