DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

13 Aralık 2010 Pazartesi

YENİ YIL TAROTU: Rumuz Rengarenk
Sevgili Rumuz Rengarenk,
mutlu yıllar dileklerimle,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgiler,
aşk
asılan

2011'de aşk hayatında bazı şeyleri askıya alacak ve yeniden gözden geçirmek ihtiyacı duyacaksın. Bu geçici dönem sana iyi gelecek, ruhunun dinlendiğini ve bazı yaralarının kapandığını hissedeceksin. Sezgilerine güvenmeyi tercih edecek ve kendini hazır hissettiğinde tekrar harekete geçeceksin.


kılıçların ikilisi

Yeni yıl iş hayatında sana çift kısmet getiriyor. Ama aynı zamanda da denge kurma zorunluluğu, birden fazla alanı idare etme şartı ve sonunda da bir karar alma gereği de olacak. Gerçekleri görmezden gelmeden, zamanında alacağın kararlar seni büyük sorunlardan kurtaracak ve yerini sağlamlaştırmanı kolaylaştıracak. 

para
azize

Yeni yılda para konularında oldukça önemli gelişmeler yaşayacaksın. Bazı ödemelerin bitecek, sorunların çözülecek. Ayrıca uzundur seni meşgul eden bir konuyla ilgili de çok sevindirici ve talihli gelişmeler olacak. Karar alma anları çok kritik, çok dikkatli davranman gerekecek. Yıl boyunca para konularında sürprizlerle karşılaşacaksın ve azizenin koruyuculuğu hep üstünde olacak.


TAROTUN TAVSİYESİ: 2011 seni uğraştıracak gibi görünüyor. Oysa ki her sorun çözümü ile birlikte gelecek, sana ağırlık veren ilişkilerden ve olaylardan kurtulacaksın. Yeniden başlama şansı yakalayacaksın. Olayların başını hatırladığında sonuçta seni bulan mutluluk mucize gibi gelecek sana. Ama aslında sen onu hak edeceksin.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar