DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

2 Aralık 2010 Perşembe

YENİ YIL TAROTU: Rumuz Ophelie

Sevgili Rumuz Ophelie,
mutlu yıllar dileklerimle
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,
 aşk: azize

Yeni yıl senin için büyük sürprizler hazırlıyor. Bu yıl belki de aradığın büyük aşkı bulacaksın. Dışarıda bir yerlerde, hayatının aşkı olacağın bir erkek 2011'i bekliyor. Azize, aynı zamanda koruyucu karttır. Bu bakımdan şansın ve iyi enerjilerin olumlu etkisi seni hep koruyacak. Ancak, gizli etkilere, bilinmeyene ve kaderin küçük oyunlarına da dikkat etmek gerek.
iş: büyücü

İş hayatında isteklerini elde edeceğin bir yıl seni bekliyor. Yaptığın işte başarılı olacak, takdir göreceksin. Önemli aşamalar kaydedeceksin. Bazı değişimler olacak, yeteneklerini en iyi şekilde kullanman gerekecek.para: kupaların ası

Parasal sorunlarını halledecek önemli bir fırsat yakalayacaksın. Beklemediğin bir teklif düşüncelerini ve bu konudaki akışı değiştirecek. Büyük bir şans, büyük değişiklikler getirecek.
TAROTUN TAVSİYESİ: Yeni yıl senin için geliyor sanki! Bu sene hayatında çok güzel ve büyük değişiklikler olacak. Maddi açıdan feraha kavuşacak, iş hayatında daha sağlam bir konuma geçecek (belki de bir iş değişikliği ile), büyük bir aşkla karşılaşacaksın. Ama unutma ki her şey sana bağlı. Tarot vaad ediyor, başarmak, yakalayacağın fırsatları gerçeğe dönüştürmek sana kalmış.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar