DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

16 Aralık 2010 Perşembe

YENİ YIL TAROTU: Rumuz Gök


Sevgili Rumuz Gök,
mutlu yıllar dileklerimle
tarot yorumların aşağıda.

Sevgiler,
aşk
kılıçların altılısı

Aşk hayatında yeni kıyılara yelken açacağın bir yıla giriyorsun. Beklentilerini ve ilişkilerini gözden geçirecek, artık bazı şeylerin değişmesi gerektiğinde karar kılacaksın. Aldığın karara uygun davranacak, alışkın olduğun çevrelerden uzaklaşarak yeni çevrelere gireceksin. Biraz zorlanacaksın belki, hatta kalbin de kırılacak, ama ne kadar doğru tercihlerde bulunduğunu zaman gösterecek. Sana gerçekten değer verenler ise seni bırakmayacak ve çıktığın yolculukta yanında olmak isteyecek, onlara şans tanımanı bekleyecekler.

değneklerin prensi

Gecikmiş sonuçların iyi haberlerini yeni yılın başında alacaksın. Hakkında güzel şeyler söylendiğini ve takdir edildiğini öğreneceksin.  Yeni plânlar yapacak, ama harekete geçmeden önce tereddüt geçirecek, biraz beklemeyi tercih edeceksin.


para
kupaların kralı

Su grubu etkisi baskın olacak yeni yıldaki para işlerinde. Bu bir yandan bereket, çift kısmet ve derinlik ama diğer yandan da dengesizlik ve tereddüt demek. İki arayı bulmak sana kalacak, ne kadar başarılı olursan o kadar rahat edeceksin.

TAROTUN TAVSİYESİ: Yeni yılda yeni kararlar alacak, yeni başlangıçlar yapacaksın. Daha başka kararlar almadan önce acele etme öncekilerin sonuçlarını bekle. Bu şekilde, hayatında yavaş yavaş ama büyük değişiklikler gerçekleştirebileceksin. Diğer taraftan yeni insanlar ve yeni çevrelere girerken, gerçekten sana değer verenleri de göz ardı etme, gerçek dostluk ve sevgi yine onlardan sana gelecek.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar