DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

13 Aralık 2010 Pazartesi

YENİ YIL TAROTU: Rumuz ÇiçekSevgili Rumuz Çiçek,
yeni yılın kutlu olsun.
Tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,


aşk
kupaların dörtlüsü

Yeni yılda aşk hayatına ilişkin bazı sorunlarını çözeceksin. İsteklerini elde edeceksin. Ancak daha sonrasında her şey boşmuş hissine kapılacak, biraz da bıkkınlık duyacaksın. İlişkilerine mesafe koyacak, yeniden gözden geçireceksin. Ama bu durum fazla sürmeyecek, ortaya çıkan yeni bir durum hareket ve heyecan getirecek, olaylara bakışın değişecek ve bazı konularda inat etmeyi bırakacaksın.kılıçların sekizlisi

İş hayatında bazı olumsuzlukların seni uğraştıracağı bir yıl olacak 2011. Ama bunlar karşısında yapabileceğin bir şey olamayacak, çoğu senin dışında, çevresel şartlara ve kadere bağlı olacak. Elin kolun bağlı, bazı şeyleri askıya alacak ve bu dönemi atlatmaya bakacaksın.

para
paraların ikilisi

Alacak verecek konularında denge sağlamaya çalışacağın bunda da başarılı olacağın bir yıl geliyor. Belki fazla paran olmayacak ama sıkıntı da çekmeyeceksin. Yıl ortalarına doğru bazı ödemelerin bitecek veya hafifleyecek, bu da sana biraz daha rahatlık verecek.
TAROTUN TAVSİYESİ: Sağlık meselelerine dikkat etmeli, her konuda denge gözetmelisin. Yeni yılda seni iş meseleleri uğraştıracak gibi görünüyor. Olaylar ve kişiler karşısında dikkatli ol, bilmediğin şeyler olduğu gerçeğini göz ardı etme ve temkini elden bırakma. Yine de endişeye kapılma, 2011 genel olarak sana başarı, maddi ferahlık ve ayrıca da sorunlarının çözümünü  getirecek.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar