DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

20 Aralık 2010 Pazartesi

YENİ YIL TAROTU: Rumuz AdminiceSevgili Rumuz Adminice,
iyi yıllar dileklerimle,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,


aşk
asılan

Anlaşmazlıkların ve bazı sorunların askıya alınacağı bir yıl geliyor. Beklenmedik gelişmeler, bir ara verme ve bekleme gereği ortaya çıkaracak. Bu dönem kimi sıkıntıların tekrar tekrar dile gelmeden kendiliğinden hallolmasını sağlayacak. Böylece olayları ve ilişkileri yeniden gözden geçirme imkânı bulacaksın. Kendi içine dönecek, çareyi orada bulacaksın. Bu sayede çevrenle ilişkilerini yeniden tanzim edecek, bazı şeylerin de onarılmasını sağlayacaksın. Bu durgunluk dönemi yavaş yavaş daha zinde bir döneme bırakacak yerini. Tazelenmiş ve yenilenmiş olarak tekrar harekete geçeceksiniz.

paraların altılısı

2011'de iş konusunda eski defterler açılacak, eski hesaplar görülecek. Yardım edecek, yardım göreceksin. Daha huzurlu ve daha güçlü hissedeceksin kendini. İşlerini daha kolaylıkla yürütecek, ilişkilerini daha iyi idare edeceksin. Muhakkak ki bunun da karşılığını göreceksin.

para
kupaların kralı

Para konularında su grubu etkisini yoğun olarak yaşayacaksın 2011'de. Beklemediğin yerlerden para alacak, ama yine beklenmedik harcamalar yapacaksın. Yeni yılda şanslı ve kısmetli dönemlerin oldukça fazla olacak. Sezgilerin ve şansın seni doğru yönlendirecek.


TAROTUN TAVSİYESİ: 2011'de gel-gitler içinde kararsızlıklar yaşayacaksın. Etrafındaki kişiler ve olaylara şüphe ile yaklaşacak, kime güvenmen gerektiğini bilemeyeceksin. Haklı olmakla birlikte, yapına da yenik düşmemeli, hemen karamsarlığa kapılmamalısın. Güçlü yanlarını öne çıkarmalı, onları kullanmalısın. Sezgilerini dinlemeli, ama aklın yolundan da uzaklaşmamalısın. Böylece kendin için en iyi olan sonucu alabileceksin.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar