DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

14 Aralık 2010 Salı

YENİ YIL TAROTU: Pınar C.Z.Sevgili Pınar C.Z.
mutlu yıllar dileklerimle,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgiler,
aşk
paraların onlusu

Aşk hayatında mutlu bir yıl seni kucaklıyor. İşler yolunda gidecek, süregelen bazı pürüzler ortadan kalkacak. Uzundur yapmayı istediğin düzenlemeler ve değişiklikler istediğin gibi gerçekleşecek. Bolluk ve bereket içinde olacaksın. Sevecek ve sevileceksin, ailenin destek ve yardımını alacaksın.
büyücü

2011'de birden fazla konu ile uğraşman gerekecek. Bunun için tüm becerilerini göstermen, iyi bir iletişim ve koordinasyon sağlaman gerekecek. Böylece hem başarılı olacak, hem her şeyi istediğin gibi yönlendirebileceksin.para
kılıçların ası

Para konularında da önemli ilerlemeler yaşanacak, büyük fırsatlar yakalanacak bir yıl olacak 2011 senin için. Bir sorun net bir şekilde çözülecek yeni bir başlangıç yapılacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Yeni yıl senin için oldukça hareketli başlayacak ve öyle devam edecek. Aynı anda pek çok şeyle ilgilenmen gerekecek. 2011'de uğraştığın hemen her konuda başarılı olacak ve hiçbir sorunu çözerken fazla zorlanmayacaksın. Ancak tüm bunları yaparken kendini ihmal etmemeli, gerektiğinde dinlenmeyi ve bazı şeyleri beklemeye almayı bilmeli, ayrıca sağlığına da özen göstermelisin.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar