DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

10 Aralık 2010 Cuma

YENİ YIL TAROTU: Nazmiye Ç.Sevgili Nazmiye,
mutlu yıllar dileklerimle,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,

 


aşk
paraların ikilisi

Aşk hayatında keyifli ve hareketli günler yaşayacaksın önümüzdeki yıl. Bu durum sana mutluluk verecek, hatta zaman zaman biraz da havailik yapacaksın. Özellikle sana yönelik güzel teklifler alacak ve bunların tadını çıkaracaksın.

kılıçların sekizlisi

Yeni yıl iş hayatında zorlu bir süreci işaret ediyor. Ancak olaylar senin dışında gelişecek ve çoğu konuda elin kolun bağlı olacak. Meselelerin dayandığı temeli çok sonradan öğreneceksin. Dikkatli olman ve kendini koruman gerekecek.


para
aziz

İş hayatın seni ne kadar zorlasa da, yine de gelecek yıl para konularında senin için olumlu fırsatlar getirecek. Sıkıntılı bir konu başka bir elin yardımı ile çözüme ulaşacak. Azizin koruyuculuğu üstünde olacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: 2010'da en çok dikkat etmen gereken konu iş hayatın. İnsanlarla ilişkilerine dikkat etmeli, zaaflarını açık etmemeli ve kimseye koz vermemelisin. Aşk hayatında ise yıpratmamaya ve yıpranmamaya özen göster. Para konularında önemli aşamalar kaydedecek ve feraha ulaşacaksın. Yeni yılda sen ve çevrendeki herkes hırsları, tutkuları ve istekleriyle sınanacak.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar