DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

10 Aralık 2010 Cuma

YENİ YIL TAROTU: Meryem


Sevgili Meryem,
mutlu yıllar dileklerimle
tarot yorumların aşağıda.

Sevgiler,
aşk
paraların beşlisi

Yeni yılda aşk hayatında bazı sıkıntılar başgösterecek. Belki de bazı sözler yerine gelmeyecek, plânlarınız tutmayacak. Biraz üzüleceksin ve ilişkilerini gözden geçirmek ihtiyacı duyacaksın. Bu sayede de sorunlarının büyük kısmından kurtulacak ve yeni bir başlangıç yapma imkânı bulacaksın. Tüm bu süreçte yalnız olmayacak ve sevdiklerinin desteğini alacaksın. 


imparator

Yeni yılda iş hayatına ilişkin çok olumlu gelişmeler olacak. İsteklerini elde edecek, rahat ve güvene kavuşacaksın. Maddi açıdan da önemli kazanımların olacak, belki de yeni bir işe girecek ya da yaptığın işte yeni bir pozisyona geçeceksin.para
kılıçların şövalyesi

Önümüzdeki yıl para meseleleri hayli uğraştıracak seni. Oldukça hareketli zamanlar geçireceksin. Bazen zorlansan da, her seferinde başarıya ulaşacak ve bazı ödemelerini de bitireceksin.


TAROTUN TAVSİYESİ: Yeni yılda aşk ve para meseleleri seni biraz yorabilir. Moralini bozmamalısın. Zira sana gerçekten değer veren ve seni gerçekten seven insanlar var etrafında. Onların da desteğiyle işlerini yola koyabileceksin. İş hayatına ilişkin sürpriz gelişmeler olacak, beklediğinin de ötesinde bir sonuç elde edeceksin. 2010'dan öğrenmen gereken en önemli şey, kendine güvenmek, iç sesini dinlemek ve ilişkilerinde sınır koyarak kendini korumayı bilmek olacak.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar