DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

10 Aralık 2010 Cuma

YENİ YIL TAROTU: Medine 59


Sevgili Medine,
şimdi yeni yıl tarotu zamanı!
Yorumlarını aşağıda bulabilirsin.

Sevgilerimle,

aşk
asaların ası

Yeni yıl aşk hayatında yeniliklerin habercisi. Seni heyecana kaptıracak büyük fırsatlar karşına çıkacak. Hızlı gelişmeler, tutku ve sabırsızlık alacağın kararları çabuklaştıracak. İleriye doğru önemli bir adım atacaksın, girişimlerde bulunacaksın. Umutla çıkacağın ve iyi başlayan bu yolun seyri sene ortasına doğru belli olacak.


adalet

Yeni yılda girişeceğin işlerin hepsi adil bir şekilde sonuçlanacak. Ektiğini biçeceksin. Ayrıca süregelen ve çözülmeyecek gibi gözüken bazı hilâflı meselelerde de uzlaşma sağlanacak.para
kader çarkı

Para konularında yeni bir süreç başlayacak. Bazı meselelerde alacağın kararlara bağlı olarak daha iyiye doğru bir dönüşümün gerçekleşmesi mümkün olacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: 2010 yılı görünürde aşk hayatında önemli gelişmeler vaad etse de, asıl değişiklik ve iyileşmeler para durumunda ortaya çıkacak. Önümüzdeki yıl karşılaşacağın tüm meseleleri bir bütün olarak ele almalı ve bir konuda karar almaya çalışırken hayatının diğer alanlarını da nasıl etkileyeceğini iyi düşünmelisin. Bu şekilde istediği sonuçları elde etmen ve hak ettiklerini kazanman mümkün olacak.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar