DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

2 Aralık 2010 Perşembe

YENİ YIL TAROTU: Eli


Sevgili Eli,
mutlu yıllar dileklerimle,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,aşk: kılıçların altılısı
Yeni yılda aşk hayatındaki bazı sorunlarından kurtulacaksın. Alacağın ani kararlarla beklenmedik tercihlerde bulunacak, beklenmedik değişiklikler yapacaksın. Buna bağlı olarak, bazı ilişkilerini koparacak ve alıştığın çevrenden uzaklaşacaksın. Ancak, yalnız olmayacaksın. Bu ortak alınmış bir karar olacak ve sevdiklerinle birlikte hareket edeceksin. Bu da seni hem mutlu edecek, hem de heyecanlandıracak. Önemli değişikliklere hazır ol.iş: asaların şövalyesi

2011 iş hayatında atılımlar yapacağın bir yıl olacak. Bazıları girişim safhasında kalırken, bazıları da sana yeni kapılar açacak. Enerjinin yüksek olacağı, güçlüklere azimle karşı koyabileceğin bir yıl seni bekliyor.


para: paraların şövalyesi

Para işlerinde de güzel gelişmeler yaşayacaksın. Belki bazı borçlarından kurtulacaksın ve yeni alternatiflerle karşılaşacaksın. Yakalayacağın önemli fırsatlar olacak, iyi değerlendirirsen bunlar geleceğe yönelik yatırımlar haline dönecek.

TAROTUN TAVSİYESİ: 2011 senin için kararlar yılı olacak. Tercihlerde bulunmak, bazı şeylerden vazgeçmek, bazen de bir şeyi diğerine tercih etmek zorunda kalacaksın. Bazen enerjinin bir uçtan bir uca savrulduğunu hissedeceksin. Bir an çok yüksek bir motivasyon içindeyken, diğer bir an duraklama içine gireceksin. Her şey senin elinde. 2011 senin için güzel fırsatlar saklıyor, değerlendirmeyi başarırsan güzel bir yıl olacak.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar