DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

2 Aralık 2010 Perşembe

YENİ YIL TAROTU: Asuman T.


Sevgili Asuman,
yeni yıl tarotu zamanı!
Yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum.
Yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,aşk: kupaların beşlisi

Yeni yılda aşk hayatında bazı çalkantılar yaşayacaksın. Belki kalbin kırılacak ve üzüleceksin. Hayatından çıkanlar ve senin gönderdiklerin olacak. Hayal kırıklıkların seni karamsarlığa itecek. Yalnız kaldığını düşüneceksin. Oysa ki seni üzenlerden ve sana zarar verenlerden kurtulmuş olacaksın. Kendini ne kadar çabuk toplarsan, o kadar çabuk hiç de yalnız olmadığını ve çevrende sana yakın olmak isteyen kişiler olduğunu göreceksin. Hatta belki seçim yapmakta bile zorlanacaksın. Yeni vaadler ve yeni umutlar kapını çalacak.
iş: paraların altılısı

Yeteneklerinin ve yönetim becerilerinin sınanacağı bir yıl seni bekliyor. Alacaklarını tahsil edeceğin, borçlarını ödeyeceğin, insanlara yardım edeceğin bir yıl olacak 2011. Dengeyi tutturacak, işleri istediğin gibi yürüteceksin.
para: asaların beşlisi

Para konuları zorlayacak bu sene seni. Bazı şeylerle başa çıkmakta zorlanacaksın. Zorlu bir mücadele vereceksin, ancak yılmayacak ve zarara uğramayacaksın.


TAROTUN TAVSİYESİ: Bu sene gerçekleşecek değişim her evresinin başında seni ürkütecek. Zaman zaman karamsarlığa kapılacak ve dip yaptığını düşüneceksin. Ama hayretle hepsiyle başa çıktığını görecek, her aşamada kaderin senin hayrını gözettiğini göreceksin. 2011 diğer yıllara nazaran biraz daha zorlayıcı geçebilir, ama inan sonuçları da bir o kadar yaratıcı olacak!

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar