DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

25 Kasım 2010 Perşembe

YENİ YIL TAROTU: Selma K.Sevgili Selma,
mutlu yıllar dileklerimle,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,
aşk

ay

Gelecek sene, aşk hayatında kararsızlıklar yaşayacaksın. Kimi zaman aydınlık ve ferah günlerin olacak, kimi zamansa şüphelerle boğuşacaksın. Hiç yalnız kalmayacaksın, etrafında daima seninle olmak isteyen birileri olacak. Ama sen kimi tercih edeceğini ve kime güveneceğini bilemeyeceksin. Tam ümidini yitirmek üzereyken de, yeni bir bakış açısı ile ciddi bir ilişki ihtimali ortaya çıkacak.


büyücü

İş hayatında başarı seni bekliyor. İşlerini kolaylıkla yerine getirecek, ayrıca ilişkilerini de iyi yöneteceksin. Hem iletişimde, hem de mali konularda yapacağın yönlendirmelerle başarı kazanacak ve takdir toplayacaksın.para
paraların kralı

Bunaltan ve sıkıntı veren bazı para meseleleri sona erecek. Bu konuda para işleri konusunda uzman veya bu işlerle uğraşan birinin büyük desteğini göreceksin. Belki de bazı yeni girişimlerde bulunacaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: 2011 sana büyük şans getirecek. Her şey istediğin gibi gerçekleşecek, olaylar isteklerine uygun şekilde yönlenecek. Bu yılı iyi değerlendirmelisin. Alacağın kritik kararlarda sağduyunun sesinden uzaklaşma, ama şansın da senden yana olduğunu bil. Doğru kararlar, şansının yardımıyla beklenenden daha iyi sonuçlar verecek.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar