DİLEK TAHTASI



BİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

24 Kasım 2010 Çarşamba

YENİ YIL TAROTU: Sadık 36



Sevgili Sadık,
yeni yılın kutlu olsun.

Tarot yorumların aşağıda
Sevgilerimle,




aşk
asaların kralı

Ertelediğin çoğu şeyin gerçekleşmesini istiyorsun bu sene. Bunun için, daha fazla girişimde bulunacak, ama bazen sabırsız ve dikkatsiz davranacaksın. Niyetlerini ve isteklerini daha açık ve doğrudan dile getirmeyi seçeceksin. Ancak zaman zaman başka kişilerin etkisinde kalacaksın.



asaların şövalyesi

Yeni yıl sana yeni hamleler ve yeni fırsatlar getirecek. Bir teklifle heyecanlanacak, harekete geçmeye hazırlanacaksın. Cesaretini koruyacak ve güçlükler karşısında yılmayacaksın.




para
paraların ikilisi

Para işleri yoracak seni. Bazı konularda idareli olmak zorunda kalacaksın. Zaman zaman haksız suçlamalarla karşılaşacaksın. Ama hiçbir zaman çaresiz olmayacak ve daima bir çıkış yolu bulacaksın. Seyahat etmen veya yer değiştirmeni gerektiren değişiklikler olacak. Bu yıl hep çift kısmetli olacak, karar vermekte hep zorlanacaksın.





TAROTUN TAVSİYESİ: 2011'de senin dışında pek çok gizli etken ve enerji hayatını yönlendirecek. Bazı sıkıntıların olsa da korunacak ve her seferinde sıyıracaksın. Atak olmak iyi, ama gözünü karartmamalı ve aklı selimden uzaklaşmamalısın da. Bu sene enerjin yüksek olacak doğru kullanırsan, iyi sonuçlar alacaksın.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar