DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

9 Kasım 2010 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Suna


Sevgili Suna,
tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,
genel
geçmiş: kule
Hayal kırıklıkları ve üzüntüler olmuş. Bazı ilişkilerin zedelenmiş, kimisini sen bitirmişsin, kimi de olayların seyri sonucu bitmiş. Maddi sorunlar yaşanmış, belki de bir iş aniden sona ermiş. Bu dönemde, kime ve neye güveneceğini bilememiş, bastığın zeminin tamamen kaydığını hissetmişsin.
Bu zorlu sürecin sonunda, hem kurtulduğunu farketmiş, hem de rahatlamışsın.

şimdi: kılıçların altılısı
Hayatında önemli değişiklikler oluyor. Bunların çoğunu sen plânlıyorsun ve kontrolü elinden bırakmamaya çalışıyorsun. Yeni bir çevreye giriyorsun, yeni bir başlangıç yapıyorsun. Bu dönemde yalnız değilsin ve sana gerçekten değer veren kişiler hem senin yanında olmaya, hem de sana destek olmaya gayret ediyorlar.

gelecek: ölüm
Geçmişten gelen ve seni rahatsız eden son kırıntılar da hayatından çıkıp gidecek. Bir süre daha zorladığın ve yanında süreklediğin bir ilişkin sona erecek. Hayatında her şey bu sefer geri dönülmez bir biçimde değişecek. Yeni insanlar, yeni bir çevre, arkadaşlıklar ve belki de bir iş imkânı ortaya çıkacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Hak yerini bulacak ve herkes ektiğini biçecek. Eğer kendini haksızlığa uğramış hissediyorsan, bu duygundan kurtulacaksın. Yaşayacakların, uğradığın haksızlıkların telâfi edilmesini sağlayacak. Değişim başta biraz ürkütür, bitişler ve sona erişler üzüntü verebilir. Ancak, eline yeni bir fırsat geçecek, hayatını plânlayabilecek ve doğru başlangıçlar yapabileceksin. Cesur ol.

2 yorum:

clodya dedi ki...

Vakit ayırdığın için çok teşekkür ederim canım.Ellerine sağlık =)

Duruhan Ece dedi ki...

sevgili clodya ben de teşekkür ederim, sevgilerimle:)

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar