DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

10 Kasım 2010 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz 1453İKLİLSevgili Rumuz 1453İKLİL,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,aşk
mevcut durum: araba
Önemli bir değişiklik kapıda. İleriye doğru büyük bir adım söz konusu. Heyecanlı ve mutlu olmalısın.

mevcut duruma eklenen: paraların ası
Büyük bir kısmet ve şans ekleniyor. Belki beklediğin belki de beklemediğin ama her halde de seni heyecanlandıran ve biraz de korkutan gelişmeler söz konusu. Bunlar arka arkaya ve hızla gerçekleşiyor. Ne düşüneceğini ve ne diyeceğini bile bilemiyorsun.

sonuç: paraların kralı, asaların ikilisi
Tüm bunlar toprak grubu özellikleri gösteren bir erkekle ilgili. Yaşanacaklar sizi biraraya getirecek. Onun da özel bir gayreti olacak. Bazı konularda seni ikna etmek için çok uğraşacak, fedekârlıkta bulunacak, hediyeler verecek. Sonunda başaracak. Birlikte bazı plânlar yapacak ve zaman belirlemeye çalışacaksınız.

mevcut durum: azize
Bilmediğin bazı etkiler ve olaylar sözkonusu. Hem olumlu hem de olumsuz şeyler ve özellikle olumsuzluklar daha ağır basıyor şu sıralar. Senin açından olaylar yolunda ve istediğin gibi cereyan ediyor.

mevcut duruma eklenen: kılıçların sekizlisi
Mızrak çuvala sığmıyor, en nihayet her şey ortaya çıkıyor. Ama elin kolun bağlı, senin olanlara nüfuz etme imkânın yok. Bu işin somut ve gerçekten olumsuz sonuçları sözkonusu. Belki ayrılanlar, dava edilenler var.

sonuç: paraların dörtlüsü
Elindekileri kaybetmeden, mevcut konumunu koruyarak bu süreçten çıkacaksın. Bu dönemde insanlar sana kızsa da, hatta seni antipatik bulsa da, sen sabrın ve inadın sayesinde bir zarara uğramadan, kendini koruyarak feraha çıkacaksın.


para
mevcut durum: paraların ası
Parasal meselelerle ilgili yeni bir durum ortaya çıkıyor. Bir fırsat ve büyük bir para elde etme imkânı içeriyor. Her şey senin davranışına bağlı.

mevcut duruma eklenen: paraların sekizlisi
Yeni bir alanda ve oldukça emek isteyen bir işe başlıyorsun. Fırsatını böyle kullanarak kazanç elde etmeyi istiyorsun.

sonuç: hükümdar
Çabalarının meyvesini alacaksın. Belki yorulacak ve yıpranacaksın, ama maddi bir güvence sağlayacaksın. Bu konuda önemli bir kişinin de büyük bir desteğini göreceksin. Bu kişi senin yanında olmaya devam edecek.

TAROTUN TAVSİYESİ: Aşk hayatında seni çok şanslı ve mutlu olaylar bekliyor. Karar alma zamanı, kalbinin sesini dinle, o doğruyu biliyor gibi. İş hayatında büyük sorunlar var. Meselelere doğrudan karışma, bilmediğin şeyler var. Konumunu ve kendini korumaya çalış, en doğrusu bu. Para meselelerind önemli gelişmeler olacak ve ferahlayacaksın. Emeğini esirgeme.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar