DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

5 Kasım 2010 Cuma

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz SaniSevgili Rumuz Sani,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.com


evlilik
geçmiş: kılıçların kraliçesi
Hava grubu özellikleri gösteren bir kadının olumsuz etkileri olmuş. Bu kadın zeki, isteklerini elde etmek için hiçbir şeyden kaçınmayan bir kişiymiş. Oldukça egoist ve kendi yararı dışında,diğerlerinin zarar görebileceğini pek düşünmemiş.

şimdi: kılıçların dörtlüsü
Bazı şeyleri askıya almışsın ve düşünüyorsun. Bir takım hesaplaşmalar içindesin. Herkesten gizlediğin bir düşüncen, belki de bir sırrın var. Bunu korumak, azami derecede sakınmak istiyorsun. Harekete geçmeni engelleyen bazı şartlar var ve etrafında bulunan bazı yakınların da senin davranışlarını takip ediyor.

gelecek: paraların kraliçesi, kupaların üçlüsü
Toprak grubu özellikleri gösteren bir kadın etkin olacak geleceğinde. İyi huylu ve yumuşak yönleriyle seni mutlu edecek. Ayrıca kısmeti de kendi yanında, sana da şans getirecek. Ortak alacağınız kararların sonuçlarından memnun olacak, kutlamalar yapacaksınız. Daha önce bozulmuş ilişkilerin de bu vesilelerle düzelecek.
mevcut durum: kılıçların şövalyesi
Zorlu bir mücadele içindesin. Karşıt görüşlü bazı kişilerle ciddi bir sorun yaşıyorsun, tüm silâhlarını kuşanmış, savaşa hazırlanmışsın.

mevcut duruma eklenen: kupaların sekizlisi
Bu mücadeleden başarıyla çıkıyor, hasımlarını yeniyorsun. Ancak yine de şartlar seni ileriye doğru hareket etmeye zorluyor. Tamamen senin tercihlerin ve yönelimlerinden kaynaklı bir şekilde işte bir değişiklik gündeme geliyor.

gelecek: asaların şövalyesi, asaların altılısı
Pek çok şeyi arkanda bırakarak yeni bir alana geçeceksin. Azimli, ama sabırsızsın. Bazı şeyleri aceleye getirecek, belki de gereksiz risklere atılacaksın. Yeteneklerin ve biraz da şansın sayesinde başarılı olacaksın. Bir meseleyi halledecek, takdir göreceksin. Kariyerinde önemle bir ilerleme kaydedeceksin.


sosyal çevre
mevcut durum: kupaların şövalyesi
Seni heyecanlandıran bir teklif veya yeni bir olay var. Aldığın bir haber, bir konudaki fikrini tamamen değiştirmiş, ne yapman gerektiğini düşünüyorsun.

mevcut duruma eklenen: kılıçların dokuzlusu
Dışarıdan ne yaptığını biliyor ve kararlı gibi görünsen de. Hem geçmişin olumsuz anıları, hem de gelecekte olabilecek terslikler seni huzursuz ediyor. Kuruntulara kaptırıyor.

sonuç: paraların üçlüsü
Aldığın kararın doğru olduğunu göreceksin. Sana mevki ve kazanç getirecek. Ayrıca etrafındakilerin desteğini sağlayacak, yeni insanların da seni takdir etmesine ve desteklemesine vesile olacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Heyecan içindesin. Hayatındaki değişikliklerin göründüğünden daha fazlasını etkileyeceğini hissediyorsun ve haklısın. Kuruntularını bir tarafa bırakır, geçmişin olumsuzluklarından sıyrılırsan, olaylara bakışın netleşecek. Keyif alacak ve mutlu olacaksın.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar