DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

11 Kasım 2010 Perşembe

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Gül


Sevgili Rumuz Gül,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,


aşk
mevcut durum: kupaların dokuzlusu
Aşk hayatında şu ana kadar bazı şeyler yolunda gitmiş, isteklerini elde etmişsin. Halinden memnun görünüyorsun ve şimdi yeni plânlar yapıyorsun.

mevcut duruma eklenen: asaların prensi
Ateş grubu özellikleri gösteren gençten bir kişi meseleye dahil oluyor. Çoktan bir şeylere girişmiş ve sana da bir teklifle geliyor. Beklemek istemiyor, hemen harekete geçmek istiyor. Ama kendisinden başkasını dikkate aldığı da söylenemez. Başına buyruk ve biraz da gözü kara.

sonuç: kılıçların beşlisi
Süreçte kesinti olacak. Seni üzecek bazı hainliklerle karşılaşacaksın. Yakınındakilerin hiç bilmediğin yönlerini göreceksin. Ama onlar da seni aynı şekilde suçlayacak. Hayatından çıkıp gidenler olacak, buna üzülecek yine de gitmelerine izin vereceksin. Daha az kişiyle daha güvende ve mutlu olacağını düşüneceksin.

mevcut durum: kupaların şövalyesi
Yeni bir teklifle karşı karşıyasın. Sana sempati duyan bir kişi, hem senin yeteneklerin hem de bu sempatinin etkisiyle bir fırsat sunuyor sana.

mevcut duruma eklenen: aziz
Kariyerinde veya yaptığın işte önemli bir ilerleme sözkonusu. Belki de bir terfi. Ancak yalnız değilsin. Senin gibi bir ya da iki kişi daha var. Bir tercih yapılması gerek. Kurallara uyan, değerlere saygılı olanlar daha şanslı.

sonuç: dünya
Bir terfi ya da büyük bir başarı elde edeceksin. Bu sana işinde önemli bir değişiklik sağlayacak, belki bir de seyahate çıkacaksın. Şans senden yana olacak, başarı seni takip edecek.


sosyal hayat
mevcut durum: kupaların ası
Sosyal çevrende senden hoşlanan ve kalbini çalmak isteyen birileri var. Sana reddedemeyeceğini düşündükleri bir fırsat sunuyorlar. Aşk ve şans.

mevcut duruma eklenen: kupaların kralı
Su grubu özellikleri gösteren, yaşça senden biraz büyük bir erkek yapıyor tüm bunları. Sevecen, sezgileri kuvvetli, cömert ama aynı zamanda melânkolik ve çok da dengeli değil.

sonuç: asaların onlusu
Ortaya çıkan bu durum, seni ağır bir yük altına sokacak. Başta hoşuna giderek kabul ettiğin bu olay, daha sonra ağır gelmeye başlayacak. Ancak, yine de devam etmek de israr edecek ve başarmak isteyeceksin.

TAROTUN TAVSİYESİ: Aşk hayatın ve sosyal çevrendeki olaylar bir müddet sonra içiçe geçecek. Tercihlerde bulunmak zorunda kalacaksın. Davranışlarının ve tercihlerinin seni ağır bir yük altına sokacak sonuçları olabilir. Neyi ne kadar kaldırabileceğinden emin olmalısın. Zikzak yapmadan doğru bir yolda devam edersen, gerçek aşkı ve belki de evliliği yakalama ihtimalin olabilir bu sürecin sonunda. İş hayatına gelince, her şey yolunda ve daha da yoluna girecek. İşlerini başarıyla yürütüyorsun, bunun ödülünü de alacaksın. Tüm bu süreçte içsesini dinlemeyi ihmal etme. Yanlış yaptığında ilkönce o konuşuyor çünkü.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar