DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

10 Kasım 2010 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Güç


Sevgili Rumuz Güç;
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,


aşk
meselenin temeli: kupaların onlusu
Temelde mutlu bir birliktelik görünüyor. Ortak plânlar, gerçekleştirilmek istenen şeyler var.

meseleye eklenen: asaların şövalyesi
Dışarıdan gelen bazı müdaheleler huzursuzluk yaratıyor. Beklemeye tahammülü olmayan ve çabuk hareket ederek çözülmesi gereken bir mesele sözkonusu. Konu gençten birisini daha fazla ilgilendiriyor sanki. Bu kişi sabırsız, herşey bir an önce hallolsun istiyor. Bu yüzden de işleri karıştırıyor.

sonuç: kılıçların dörtlüsü
Olayların akışında beklenmedik bir kesinti olacak. Gerçekleşecek veya yaşanacak bir şey, bir ara vermeyi gerektirecek. Her şeyi askıya alacak ve bir sonuç bekleyeceksiniz.

geçmiş: şeytan
Zor bir dönem geçmiş ya da sonuna gelmek üzeresin. Etrafında seni köşeye kıstırmaya çalışan, zaaflarını kullanarak sana istediklerini yaptırmaya uğraşan insanlar var. Seni korkutmaya ve bezdirmeye çalışmışlar. Organize bir şekilde senin üstüne gelmişler. Maddi meselelerle sana baska yapmak istemişler.

şimdi: asaların sekizlisi
Tam umudunu kaybetmek üzereyken, her şey farklı bir yöne akmaya başlıyor. Bazı konuşmalar yapılıyor, haberler gidip geliyor. Sevindirici ve beklenmedik hızlı gelişmeler oluyor.

gelecek: kupaların ikilisi
Yaşanacak gelişmeler seni zor durumlardan kurtaracak. Önemli bir anlaşmazlık sona erecek. Seninle uzlaşmak isteyecekler, hatta takdir göreceksin. Önemli bir teklif alacak ve çevrenin sempatisini kazanacaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: Çok dikkatli olman gereken bir dönemden geçiyorsun. Acele etmemeli, duygularına kapılmamalısın. Aşk hayatında sabır göstermen ve beklemen gerekecek bir döneme gireceksin. Elindeki kozları kaybetmemek için bu dönemde yanlış bir şey yapmamalı ve zamanlamayı doğru tutturmalısın. Tek bir söz veya davranışınla her şeyin daha iyiye gitmesini sağlayabileceksin, bu fırsat karşına çıkacak, o zaman iyi kullanmalısın. İş hayatında etrafındakilere ve özellikle iş arkadaşlarına karşı dikkatli ol. Paylaşımlarında sınırlı davran. Söylediklerinin başka yerlere de iletilebileceğini hesapla.
Ancak bu şekilde en az zararla bu süreçten çıkabileceksin. Sonuçta güzel bir anlaşma ve bir dönüm noktası seni bekliyor.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar