DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

11 Kasım 2010 Perşembe

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Diren


Sevgili Rumuz Diren,
tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,
ilişki
ilişkide senin konumun: asaların sekizlisi
İyimser ve acelecisin. Herşey bir an önce yoluna girsin, ne olacaksa olsun havasındasın. Bunu destekleyecek haberler aldığını ve güzel gelişmeler olduğunu düşünüyorsun.

ilişkide partnerinin konumu: paraların beşlisi
Partnerin ise şu sıralar biraz sıkıntılı bir durumda. Senin aksine kötümserliğe kapılmış. İşleri yolunda gitmiyor, bazı plânları bozulmuş. Bazı şeyleri bırakıp gitmeyi düşünüyor.

ilişkide ortaya çıkan durum: dünya
Her ikinizin de görüşünü destekler şekilde, büyük bir şans ve fırsat ortaya çıkıyor. Bir yer değişikliği veya seyahat, belki de işte bir terfi. Bu ikinizi de heyecanlandırıyor. Her şeyi yeniden gözden geçirmenizi ve azami faydayı nasıl sağlayabileceğinizi düşünmenize neden oluyor.

sonuç: kupaların yedilisi
Karşınıza birtakım seçenekler çıkacak. Karar vermekte ve seçmekte zorlanacaksınız. Ancak bunların hepsi de çok cazip veya gerçekleşebilir nitelikte değil. Çoğunluğu hayali. Çok dikkatli olmanız, istekleriniz ile gerçekler arasındaki dengeyi tutturmanız gerekecek.

TAROTUN TAVSİYESİ: Olayları sadece kendi açından değerlendirmemelisin. Partnerinin içinde bulunduğu durumun nedenlerini araştırmalı ve onu dinlemelisin. Ancak o zaman gerçek bir ilerleme sağlayabilirsiniz. O içine kapanmış, sense tamamen dışa dönük görünüyorsun. Bir denge tutturmalısınız. Yakın zamanda önemli ve büyük bir şans yakalayacaksınız. Bunu değerlendirmek tamamen size kalmış. Önünüze gelecek seçeneklere objektif bir biçimde yaklaşın ve boş hayallere kapılmayın. Bu şekilde ileriye doğru güzel bir adım atabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar