DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

11 Kasım 2010 Perşembe

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Meryem
Sevgili Meryem,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,


evlilik
mevcut durum: kılıçların kralı
Hava grubu özellikleri gösteren bir erkekle ilgili bir mesele gündemde şu sıralar. Bu kişi zeki ve çalışkan birisi, adli konularla da ilgileniyor olabilir veya yaptığı iş zaman zaman bunu gerektiriyor.

mevcut duruma eklenen: joker
Yeni bir başlangıç sözkonusu. Belki bir çocuk meselesi de ekleniyor. Her ne ise bunların hepsi sevinç ve mutluluk veriyor. Ancak bazı riskler var, dikkatli olmak gerek. Şans yanınızda ama, bu konuda tecrübeli olanların söylediklerine de kulak vermekte fayda var.

sonuç: güneş
Her şey yolunda gidecek. Şansınız katlanacak. Olaylar istediğiniz gibi yönlenecek, isteklerinizi elde edeceksiniz. Sorunları kolaylıkla halledecek, işlerinizi kolaylıkla yürüteceksiniz.

mevcut durum: asaların sekizlisi
Gelen müjdeli bir haber, olayların seyrini değiştiriyor ve hızlandırıyor. Sevindirici gelişmeler yaklaşıyor.

mevcut duruma eklenen: denge
İşte başarı görülüyor. En nihayet denge sağlanıyor, alacak-verecek sorunları çözülüyor.

sonuç: paraların ası
Kazançta artış olacak. Başarının sonucu olarak sana bir fırsat sunulacak. İşinde bir adımda daha ilerleme imkânına sahip olacaksın.
sosyal yaşam
mevcut durum: kılıçların dörtlüsü
Sosyal ilişkilerinde uzundur bir duraklama var. Bazı şeyler askıda. Sen karşındakileri hatalı görüyorsun ve onlardan bir adım bekliyorsun. Ama onlar da sana yaklaşmaktan çekiniyorlar, nasıl bir davranış göstereceğini bilemiyorlar.

mevcut duruma eklenen: kılıçların ikilisi
İki uzlaşmaz meseleyi idare etmeye çalışıyorsun. Kimseyi dinlemiyor ve aldırmıyorsun. Ancak etrafta da fırtına öncesi bir sessizlik var, dikkat etmelisin.

sonuç: kupaların kralı, kılıçların üçlüsü
Bu durgunluk meseleye duygusal ve su grubu özellikleri gösteren bir adamın müdahelesi ile son bulacak. Ancak, işler daha iyiye gitmeyecek. Kırgınlıklar açığa çıkacak, kalpler daha kırılacak. Üzülenler olacak ve gerilim tırmanacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: İş ve evlilik hayatında büyük değişimler yaklaşıyor. Bunların büyük çoğunluğu sevindirici ve şanslı olaylar. Tabii ki arada tatsız şeyler de var, ama süreç sana bunlardan kolayca sıyrılma ve işleri yoluna koyma imkânı veriyor. Bilmediğiniz konularda acele kararlar almayın, heyecana kapılmayın. Şansınızı kullanın ama zorlamayın. Sosyal ilişkilerinde ise bazı sorunlar var ve onlar bu dönemde canını sıkmaya devam edecek. Karşı tarafın hataları kadar kendininkileri de gözden geçir, yeni yaklaşımlar dene. Örneğin; moralini bozma, hayatının diğer alanlarındaki olumlu gelişmelerin sana vereceği pozitif enerji ile konulara yaklaş.  Bu şekilde süreci daha kolay atlatabilirsin belki.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

medine. oglak burcu yas 59. onunki terazi yas 65. ask is sosyal cevre

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar