DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

3 Kasım 2010 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: FundaSevgili Funda,
tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,

 ilişki
ilişkide senin konumun: paraların yedilisi
Şu anda bazı gecikmeler yaşanıyor ve sen bir bekleme içerisindesin. Geçmişteki çabalarının karşılığını alıp almayacağını merak ediyorsun. Biraz da karamsar bir şekilde bazı şeylerin boşuna olduğunu düşünüyorsun.

ilişkide partnerinin konumu: asaların ası
Partnerin bazı girişimler içinde. Sabırsız ve itiraz kabul etmez görünüyor. Beklemeye tahammülü yok. Ateş grubu özellikleri gösteren bazı kişi veya bazı kişilerin etkisinde kalıyor olabilir. Şu sıralar tüm davranışları buna göre şekilleniyor.

ilişkide ortaya çıkan durum: adalet
Bazı şeyler açığa çıkıyor. Bir hesaplaşma yaklaşıyor. Sonuçta herkes ektiğini biçiyor.

sonuç: kılıçların altılısı
Yeni bir başlangıç. Bazı kişiler arkada kalacak, ilişkiler bitecek. Yeni bir yola çıkılacak. Bu yolda kimse yalnız olmayacak. Bilinmeze doğru ama daha güvenli bir ilerleme sağlanacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Sen karamsarlığa kapılmışsın. Bazı şeyleri yeni yeni düşünüyorsun. Partnerin ise şu an sende ziyade kendisiyle ilgileniyor ve bir şeylerin peşinde koşuyor. Yakında bazı şeyler açığa çıkacak. Öğrendiklerin bazı kararlar almanı sağlayacak. Herkes ektiğini biçecek ve için huzur bulacak. Bir yenilenme yaşayacaksın. Zarara bağlı olarak, ya ilişkinde yeni bir başlangıç olacak. Ya da (daha muhtemel) hayatına yeni birisi girecek. Beklenmedik bir kararla bazı şeyleri kestirip atacaksın. İleriye doğru cesaretli bir adım atacaksın. Ne kadar çekinsen de bu başarılı ve iyi bir başlangıç olacak. Bu adımda asla yalnız olmayacaksın. Yanındaki kişi, seninle geleceğe doğru yürümekten çekinmeyecek biri olacak.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar