DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

9 Kasım 2010 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Funda 31


Sevgili Funda,
tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.com


mevcut durum: asaların sekizlisi
Beklenmedik ve iyi olaylar gerçekleşiyor. Bazı haberler geliyor ve gidiyor. Her şey hızlanıyor ve sevindirici bazı gelişmeler gerçekleşiyor. Süreç hızlı bir şekilde işliyor.

mevcut duruma eklenen: paraların prensi
Bir teklif veya fırsat gündeme geliyor. Çok büyük bir şey olmasa da gelecek için kazanç ve ilerleme vaad ediyor. Ancak maddi açıdan bazı harcamalar gerektirebilir veya biraz zorluklar içerebilir.

sonuç: kılıçların ası
Tüm zorlukları yeneceksin. Kesin bir başarı kazanacaksın. Hasımlarına boyun eğdireceksin, hakkını teslim etmek zorunda kalacaklar. Büyük bir fırsat yakalayacak, bazı şeyleri sonlandırma imkânı elde edeceksin.

TAROTUN TAVSİYESİ: İşte sevindirici ve önemli gelişmelerin ortaya çıkacağı bir döneme giriyorsun. Bunlar sana mevcut işinde devam etme ve ilerleme imkânı sunabileceği gibi, başka bir alana kayma imkânı da sağlayabilecek nitelikte. Karar senin. Ancak, herhalde de, şu anki işindeki sorunları halledeceksin. Daha sonra karar vermen gerektiğinde, zafer sarhoşluğuna kapılmadan akılcı davranmalısın. Eline geçecek fırsatı en iyi şekilde kullanmalısın. Çünkü her fırsat, muhakkak geliştirilmek ve korunmak ister. Bu defaki de öyle. Hem çok büyük olacak, hem de korunması ve itina gösterilmesi gerekecek. Bu da tamamen sana bağlı olacak.

2 yorum:

Adsız dedi ki...

canımmm, burdan da teşekkür etmek istedim. hiçbir zaman kırmadın reddetmedin beni.Hep diyorum, yine diyeceğim; Rabbimde senin yüzünü güldürsün, herşey istediğin gibi olsun. kolay gelsin...

Duruhan Ece dedi ki...

Sevgili Funda, ben de güzel dileklerin için teşekkür ederim. sevgilerimle.

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar