DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

9 Kasım 2010 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: D.D.Sevgili D.D.
tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,

aşk
geçmiş: asaların altılısı
Aşk hayatında güzel bir dönem yaşanmış. Bir ilişkinle ilgili güzel şeyler olmuş, bu çevren tarafından da onay görmüş. Herkesin keyfi yerindeymiş.

şimdi: kılıçların dörtlüsü
Ancak sonra birden herşey kesintiye uğramış. Bazı şeyler askıya alınmış, belki de bir tür ayrılık yaşanmış.Şimdi bir tür bekleme-duraklama zamanı. Sen düşünüyor, olayları tartmaya çalışıyorsun. Beklediğin bir şey var sanki, bildiklerini kendine saklıyor, son kozunu oynayıp oynamamak konusunda karar vermeye çalışıyorsun. Bir nekâhat döneminde gibisin, çevrendekiler seni rahatsız etmek istemiyor, ama ilgilerini uzaktan da olsa esirgemiyorlar. Tüm dikkatler senin üstünde. Etrafında başka alternatifler de var. Onlar da bekliyor.

gelecek: kupaların kralı, kupaların şövalyesi, paraların üçlüsü
Su grubu özellikleri gösteren bir erkek, kesin kararlar ile gelecek. Bu kişi duygusal, sevgi dolu ve verici. Sana bir teklifte bulunacak. Kabul edeceksin ve birlikte ileriye doğru önemli bir adım atacaksınız. Etrafınız bu kararı destekleyecek. Gelecek vaad eden, maddi açıdan da ferahlık ve kazanç içeren bir ilişki olacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Geçmişin güzel anıları ve şimdinin boşluğu arasında sıkışmış hissedebilirsin kendini. Ancak sabırlı olmalısın. Acele karar verme, bu zamanın gerektiği gibi geçmesine izin ver. Yakın gelecekte seni gerçekten mutlu edecek, güvenilir ve birlikte plânlar yapabileceğin bir kişi hayatına (belki de tekrar) girecek. Bu sefer çok kararlı ve inançlı. Her şey daha çabuk ilerleyecek. 

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar