DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

4 Kasım 2010 Perşembe

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Aslı A.


Sevgili Aslı A.
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,

 
 iş
geçmiş: kule
Yakın geçmişte can sıkıcı bir takım olaylar yaşanmış. Güvendiğin bazı kişiler seni hayal kırıklığına uğratmış. İlişkilerin zedelenmiş, kimi insanlarla tüm bağların kopmuş. Ancak ondan sonradır ki kendini hafiflemiş ve ferahlamış hissetmiş, yeni başlangıçlara hazır olduğunu fark etmişsin.

şimdi: asaların şövalyesi
Bir teklif veya bir girişim gündeme geliyor. Bir haber konuya başka bir açıdan bakmanı sağlıyor. Acele ediyor ve bir an önce her şey yoluna girsin istiyorsun.

gelecek: paraların dokuzlusu
Maddi açıdan memnunluk verici iyi bir iş bulacaksın. Geleceğe yönelik fırsatlar da içeren bu yeni ortamda ilerleme ve kazancının artma imkânı her zaman olacak. Zamanı gelince hepsinden faydalanacaksın.
aşk
geçmiş: paraların beşlisi
Birazcık kalbin kırılmış ve epey bir hayal kırıklığına uğramışsın. Plânların bozulmuş, bazı şeyler bitmiş. Olayın gerçekleştiği ortamdan uzaklaşmayı tercih etmişsin.

şimdi: asaların yedilisi
Çevrende seninle ilgilenen kişiler var. Ama sen onlardan uzak durmayı tercih ediyor, gelen teklifleri bir şekilde savuşturuyorsun.

sonuç: kupaların şövalyesi, asaların üçlüsü
Su grubu özellikleri gösteren bir kişi hayatına girecek. Ciddi niyetlerle güzel tekliflerde bulunacak. İlişkide belirli bir aşama kaydedecek, gelecek plânları yapmaktan kendinizi alamayacaksınız. Ama yine de bazı şeyler için beklemeyi tercih edeceksiniz.

TAROTUN TAVSİYESİ: Hem iş, hem aşk hayatında sıkıntılı dönemler geride kalıyor. İşle ilgili yeni bir durum ortaya çıkıyor. Geç kalmamalı ama çok da acele etmemelisin. Zamanlama çok önemli. Aşk hayatında ise çevrendeki kişiler sana hayran olsalar da tarzları seni rahatsız ediyor. Şu anki pozisyonun iyi korumaya devam et. Yakın bir gelecekte hayatına birisi girecek ve o zaman yaşamında bazı şeyler daha iyiye gidecek.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar