DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

8 Ekim 2010 Cuma

DURUHANECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Yay


Sevgili Rumuz Yay,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,genel
mevcut durum: adalet
Bazı anlaşmazlıklar seni çok uğraştırıyor. İşlerin ilerlemesi için karar almak ve uzlaşma sağlamak gerek. Ama sen haksızlık yapıldığı ve herkesin ektiğini biçmesi gerektiğini düşünüyorsun. Bir denge sağlanması için uğraşıyor, hatta bunu ön şart olarak ileri sürüyorsun. Gayretlerin zor da olsa karşılığını bulmaya başlıyor.

mevcut duruma eklenen: kupaların beşlisi
Aldığın sonucu yeterli bulmuyorsun. Bu arada bazı ilişkilerin zedeleniyor ve ayrılıklar yaşanıyor. Plânların bozuluyor. Üzüntü içindesin, ama olaylara gerçekçi yaklaşmıyorsun. Aslında epeydir hayatında seni rahatsız eden ve zarar veren kişiler ve olaylar tasfiye oluyor. Şu anda kaybetmiş gibi hissetsen de, aslında daha kazançlı ve sağlam bir durumdasın. Yanında sana gerçekten değer veren, destek olmaya hazır kişiler var.

sonuç: kılıçların yedilisi
İçinde bulunduğun olumsuz ruh halinde fazla kalamayacaksın, ciddi bir risk seni kendine getirecek. Seni kanndırmak, hatta senden bir şey koparmak için yalan-dolan içinde iki yüzlü kişilerle uğraşacaksın. O zaman elindekilerinin, kendinin ve konumunun  kıymetini anlayacaksın. Belki de ava giderken avlanan onlar olacak!

ev meselesi
asaların ası: Konuyla ilgili yeni bir girişimde bulunulacak. Hızlı ve çabuk gelişmeler olacak. Gecikmeyi ortadan kaldıracak bazı zorlamalar ortaya çıkacak. Yeni bir fırsat kapısı açılıyor, bu ya meselede bir ilerleme ya da meselenin dışına çıkılmasını sağlayacak. Ama her hal ve kârda duraklama bitiyor, hiçbir şey aynı kalmayacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Tarot sana sakin olmanı, beklemeyi ve sabretmeyi tavsiye ediyor. Genel olarak karamsar bir ruh halinde olduğun için, olumsuzlukları büyütüyor, seni bunlardan kurtaracak fırsatları görmüyor veya küçük görüyorsun. Zihnini boşalt ve bir müddet sadece kendinle ilgilen, içinden yükselen ses seni doğru yönlendirecek.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar