DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

8 Ekim 2010 Cuma

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Tülay 1982


Sevgili Tülay,
tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,
ilişki
ilişkide senin konumun: kılıçların şövalyesi
Sürekli bir mücadele halindesin. Bir grup insan sanki durmadan üzerine geliyor gibi. Bu durum artık sabrını taşırmış ve gözünü karartmış. Herkesin hakkından gelmeye azmetmiş gibisin.

ilişkide partnerinin konumu: asaların beşlisi
Partnerinin durumu biraz daha zor. Onun da etrafı çevrili ve ona hiç hareket imkânı bırakmıyorlar. O bir taraftan kendini korumaya, bir taraftan da ortamdan uzaklaşmaya çalışıyor. Ama mücadeleyi bırakmaya niyetli değil.

ilişkide ortaya çıkan durum: imparatoriçe
Tüm bunlara karşın, olumlu bir gelişme oluyor. İlişkide ilerleme ve daha önemli bir aşamaya geçme imkânı ortaya çıkıyor. Belki bir teklif var. Bu teklif pek çok ihtimal içeriyor, bolluk, bereket ve uzun süreli bir ilişki.

sonuç: yıldız
Şansınız yaver gidecek. Tüm olumsuzlukları geride bırakma, istediğinizi yapma şansı yakalayacaksınız. Aldığınız kadar verecek, gelecek plânları yapacak ve istediklerinizi elde edeceksiniz. İlişkiniz için çok şanslı bir döneme gireceksiniz.

TAROTUN TAVSİYESİ: Şu anda ikiniz de kendi dertleriniz içinde boğulmuş gibisiniz. Herkes kendi mücadelesini veriyor. Ancak tarot şanslı bir döneme gireceğinizi, önünüze çıkan fırsatı yakalarsanız, ortak bir noktada birleşerek, birlikte hareket etme imkânınız olacağını söylüyor. Yıldız tarotun üç koruyucu kartından biridir, acele etmez, birbirinizi gereksiz yere kırmazsanız bu zamanlar geçecek, oldukça şanslı bir döneme gireceksiniz. Bu dönemde gerçekler birbir ortaya çıkacak, yanlış anlamalar ortadan kalkacak ve kimin haklı olduğu görülecek. Böylece yıldızın koruması altında, uzun soluklu bir ilişkiye dair hayal ettiklerinize ulaşmanız çok kolay olabilir.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar