DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

25 Ekim 2010 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Tuğba


Sevgili Tuğba,
tarot yorumun aşağıda.
Sevgilerimle,

genel
geçmiş: paraların dörtlüsü
Değişiklikler seni korkutuyor. Kendini tehdit altında hissediyorsun. Elindekileri koruman gerektiğini düşünüyorsun. Bu yüzden de bazen gereksiz yere inatçılık ediyor ve dediğim dedik davranıyorsun. Gerçek duygularını bilmeyenler açısından bu davranışların olumsuz görülüyor. Şu sıralar maddi konularda biraz endişeli olabilirsin, bir zarara uğramaktan veya fazladan bir harcamadan korkuyorsun. Temkinli davranman ve tedbiri elden bırakmaman seni daha büyük sıkıntı ve risklerden koruyor.

şimdi: kılıçların ikilisi
Bir tercih yapmak durumundasın. İki kişi arasında kalmışsın, bu yüzden de hareket edemiyor ve ilerleyemiyorsun. Çünkü biribirinin zıddı iki yön sözkonusu. Şimdilik seni bekliyorlar, ama sabırsızlanmaya başlamışlar ve yollarına devam etmek istiyorlar. Olayları ve ortamı idare etmekle o kadar meşgulsün ki, yaklaşan fırtınanın farkında değilsin. Üstelik bunu önlemen mümkün değil, kararını çabuk ver.

gelecek: mahkeme
Zorlu bir süreç yaşanacak. Bazı anlaşmazlıklar olacak, suçlama ve ithamlarla karşılaşacaksın. Belki de kendini savunmak, hatta kanıtlamak zorunda kalacaksın. Ama sonunda başaracaksın. Her şey senin lehine dönecek. Haklılığın kanıtlanacak, bir mesele sonunda kapanacak. Yeni bir başlangıç yapacak, yeni bir çevre edineceksin. İyi bir gelecek için daha güvenli adımlar atacaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: Bazı şeylere direnerek, olacakların önüne geçebileceğini düşünüyorsun. Ama körü körüne davranmak yerine daha cesur olmalı, gerekiyorsa ilk adımı sen atmalısın. Bazı şeyleri geciktirmek sana fayda getirmiyor, aksine zararına oluyor. Acele karar vermelisin ve birini tercih etmelisin. Mücadeleden yılma, başaracaksın. Yeni insanlar ve yeni bir çevre seni bekliyor.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar