DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

13 Ekim 2010 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: SedaSevgili Seda,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,


aşk
mevcut durum: paraların şövalyesi
Toprak grubu özellikleri taşıyan gençten birisi karşına dikiliyor. Sana bir teklifte bulunuyor. Ciddi ve sebatkâr, yılmaya veya bırakıp gitmeye niyeti yok.

mevcut duruma eklenen: asaların dörtlüsü
Teklifi belli bir ölçüde kabul ediyorsun. Bununla birlikte, hayatında bazı şeyler yoluna girmeye başlıyor, uzundur sürüncemede kalan sorunlarından kurtuluyorsun. Bu durum sana biraz cesaret veriyor ve biraz daha ilerlemeye karar veriyorsunuz.

sonuç: denge
Bu süreç seni başka bir sürece taşıyacak ve hayatında olmasını arzu ettiğin dengeye kavuşacaksın. Dengeli ve sağlıklı bir ilişkin olacak. Alacak ve vereceksin. İlişki partnerin senin için önemli bazı konularda kontrolü ve kararı sana bırakacak, böylece hem ilişki ömrünüz uzayacak, hem de birlikte ilerleme ihtimaliniz artacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Aşk hayatında ve duygusal yaşantında belirsizlikler var. Yakın gelecekte karşına bazı kimseler çıkacak. Bir tercihte bulunacak ve bir yol gideceksin. Ancak, asıl aradığını bir sonraki adımda bir başkasında bulacaksın. Denge en nihayet sağlanacak, sağlık ve başarı da gelecek. Ama tutarsız davranış ve kararlardan kaçınmalısın, her şey sana ve tercihlerine bağlı olacak. Yakalayacağın fırsatı kaçırmamak için maddiyat ve maneviyat arasındaki dengeyi sağlamalı, almak kadar vermeye de dikkat etmelisin.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar