DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

13 Ekim 2010 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Şebnem T.Sevgili Şebnem,
tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.com
mevcut durum: ay
Bazı şüpheler içindesin, yarı aydınlık yarı karanlıkta hissediyorsun kendini. Etrafında bir takım insanlar var, kime güveneceğini bilemiyorsun. Bir kişi ile aynı amaç içindesiniz, belki birlikte çalışıyorsunuz. Ama seni biraz huzursuz ediyor, bazı davranışları canını sıkıyor. Ortama dahil olmaya çalışan üçüncü bir kişi görünüyor. Onun zararsız olduğunu düşünüyor ve onu ihmal ediyor olabilirsin. Yine de dikkatli olman gerek, bazı niyetlerini senden gizliyor.

mevcut duruma eklenen: kılıçların altılısı
Cesaretini topluyor ve ileriye doğru önemli bir hamle yapıyorsun. Başarılı bir başlangıç sözkonusu. Yalnız değilsin, sana destek olanlar var, ama her şey sana bağlı. Olayları sen yönlendiriyorsun.

sonuç: kupaların sekizlisi
Vardığın kıyı, son nokta olmayacak. Burada beklediğinden daha fazlasını elde edeceksin. Önemli kazançların olacak. Sadece maddi açıdan değil, manevi açıdan da tatmin olacaksın. İyi bir çevreye gireceksin. Ancak bazı şeyler seni ilerlemeye zorlayacak. Belki isteyerek, belki de şartlar gerektirdiği için, ama beklenmedik şekilde ve ani bir kararla, her şeyi arkanda bırakıp yeni bir şeye başlayacaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: Şu anda kime güveneceğini bilemiyor olabilirsin. Aklını kullan ama sezgilerini kesinlikle ihmal etme. Yeni işine başarılı bir başlangıç yapacaksın. İşin gereği olarak, alıştığın çevrenden kopman gerekecek. Ancak, yeni çevre ve iş seni ne kadar mutlu etse de, yakın gelecekte bir değişiklik daha görünüyor. Belki de bazı duygusal meselelerden kaynaklanan şartlar seni yine bazı değişiklikler yapmak zorunda bırakacak. Ama endişelenme, uyum yeteneğin seni buraya kadar getirmiş, panik olmaz ve davranış kalıplarını değiştirmezsen, önünde açılan bu yeni kapı da seni mutlu edecek. Belki de kısmetini böyle bulacaksın. 

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar