DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

6 Ekim 2010 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz NerbulutSevgili Rumuz Nerbulut,
tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,
genel
mevcut durum: kılıçların üçlüsü
Gerilimli bir durum söz konusu. Belki bir anlaşmazlık. Üç kişi arasında süre gelen bir şey. Kırgınlıklar, kızgınlıklar. Kalp kırıklıkları. Ama kimse diğerine galebe çalamıyor.

mevcut duruma eklenen: kılıçların kraliçesi
Hava grubu özellikleri gösteren bir kadın kendi başına hareket etmeye karar veriyor. Duruma pek yardımcı olmuyor bu. Zeki ama dili keskin, niyetinden kimse emin değil.

sonuç: paraların prensi, paraların üçlüsü
Değerlendirilmesi gereken ve bazı şeylerin değişmesini sağlayabilecek bir fırsat çıkacak. Maddi açıdan biraz külfetli görünse de, götürdüğünden fazlasını getirme ihtimali olacak. Bu fırsat epeydir sürüncemede kalmış bazı olayların yeniden gündeme gelmesini ve önemli gelişmeler sağlanmasını sağlayacak. Verilen emeklerin karşılığı alınacak, kariyerde iyileşme ve ilerlemeler olacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Hayatının bir alanında ciddi gerilimler görünüyor. Soğuk kanlılığını kaybetme. Çözüm sandığının aksine sorunlu ortamdan değil, dışarıdan gelecek. Karşına çıkacak fırsatı iyi değerlendireceksin, önemli ilerlemeler kaydedeceksin. Etrafındakiler seni takdir edecek ve destekleyecek. Meselelerden biraz uzaklaş ve yabancı birinin gözüyle görmeyi dene. Çok faydasını göreceksin.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar