DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

25 Ekim 2010 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Thalia
Sevgili Rumuz Thalia,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,
seyahat genel
mevcut durum: ermiş
Seyahat konusunda biraz heyecanlı ve düşüncelisin. Kendini yalnız hissediyor ve tedirgin oluyorsun. Bir takım sezgiler içindesin, ama nasıl tanımlayacağını bilemiyorsun. Senden oldukça büyük birisinin yardım ve desteği var. Sana yol göstermeye çalışıyor. Hem onu hem de kendi sezgilerini dinlemek daha faydalı.

mevcut duruma eklenen: asaların dörtlüsü
Her şey umduğundan daha iyi gidecek. İnsanlar seni kolaylıkla kabullenecek ve senin aralarında olmandan memnuniyet duyacaklar. Başarılı olacak ve takdir edileceksin. Bir şekilde ödüllendirilecek veya kendini ödüllendirilmiş hissedeceksin.

sonuç: paraların prensi, paraların sekizlisi
Yeni tanışacağın birisi sana bir teklifte bulunacak veya bir fırsat yakalamana vesile olacak. Sınırlı ölçüde maddi bir gelir de sözkonusu olabilir. Yeni veya fazla tecrüben olmayan bir alanda önemli bir başlangıç yapacaksın. Fazlaca emek ve itina isteyen, ama önemli kazanımlar vaad eden bir iş olacak bu.aşk
mevcut durum: asaların kraliçesi
Aşk hayatında ateş grubu özellikleri gösteren bir kadının etkisi görülüyor şu sıralar. Bu kadın seni biraz üzüyor ve zorluyor. Niyetinden emin değilsin, sana yardım mı etmeye çalışıyor, yoksa aksi mi bilemiyorsun.

mevcut duruma eklenen: paraların ası
Toprak grubu özellikleri gösteren, maddi açıdan da iyi durumda olan bir kişi gündeme geliyor. Konuya sıcak bakıyor ve iyi bir fırsat olabileceğini düşünüyorsun, ancak yine de kararsızsın.

sonuç: paraların yedilisi, kupaların sekizlisi
Konuyla samimiyetle ilgilenmediğin için, olaylar gecikecek. Lüzumsuz konuşma ve sözler seni rahatsız edecek. Bazı şeylerin kendi kendine hallolmasını bekleyeceksin. Düşündüğünden daha iyisi olacak. Eski ilişkiler gündeme gelirken, yeni tekliflerle de karşılaşacaksın. Ama sen birden hepsinden vazgeçerek, ortamını değiştirecek ve kısmetini başka bir yerde aramaya karar vereceksin.

TAROTUN TAVSİYESİ: Kaderinde önemli evreye giriyorsun. Seyahatin beklediğinden iyi olacak. Biraz çekinmen çok doğal, temkini elden bırakma ama cesaretli ol. Özelliklerin karşına güzel fırsatlar çıkmasını sağlayacak, ancak yeni ortamların sihrine kapılmamalı kararlarını yine soğukkanlılıkla almalısın. Aşk hayatın konusunda biraz daha sabırlı olmalısın. Daha önceden tanıdığın kişilerin yanı sıra hiç tanımadığın bazı kişiler de gündeme gelecek. Fakat kısmetini biraz daha arayacaksın gibi görünüyor.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar