DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

5 Ekim 2010 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz SeherSevgili Rumuz Seher,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,
ilişki
ilişkide senin konumun: paraların yedilisi
Bazı şeyleri askıya almış, bir bekleyiş içindesin. Çabalarının bir işe yaramadığını düşünüyorsun, biraz canın sıkılmış.

ilişkide partnerinin konumu: kılıçların kraliçesi
Hava grubu özellikleri gösteren bir kadının etkisi görülüyor. Bu kişi tahakküm edici, kolay memnun olmayan biraz da tehlikeli.

ilişkide ortaya çıkan durum: paraların prensi
Değerlendirmeniz gereken bir durum ortaya çıkıyor. Belki bir haber geliyor ve bir zorunluluk ortaya çıkıyor.

sonuç: kılıçların üçlüsü
Bazı anlaşmazlıklar olacak, ilişkiye müdahil olan veya dolaylı etkisi bulunan kişiler yüzünden tartışmalar yaşanacak. Kalp kırıklığı ve üzüntü olacak. Gerilimli anlar yaşanacak.mevcut durum: kupaların üçlüsü
Başarılı bir iş veya gerçekleşen bir proje, belki bir terfi sonrası fazla kalabalık olmayan bir grup halinden memnun. Bir şeyler kutluyor. Bir anlaşma veya uzlaşma görünüyor.

mevcut duruma eklenen: kupaların dokuzlusu
Yaşanan gelişmeler seni de mutlu ediyor. Böylece epeydir uğraştığın bazı işlerin olumlu sonuçlarını alıyor, istediklerini elde ediyorsun. Yeni plânlar kuruyorsun.

sonuç: ay
Ortamdaki rekabet artacak, saflar belirginleşecek. Zaman zaman arada kalmış gibi hissedeceksin, belki de kafan karışacak. Hislerine güvenmekten başka çare bulamayacaksın. Ama onlar sana yol gösterecek, bazı risklerden seni koruyacak.

sosyal çevre
mevcut durum: kupaların altılısı
Eski arkadaşlar ve tanıdıklar yeniden ortaya çıkıyor. Sana vefa borçlarını ödüyorlar. Bir teklifle karşılaşıyorsun.

mevcut duruma eklenen: paraların prensi
Bu teklifin maddi bir tarafı da var. Biraz para ayırmanı veya bazı harcamalar yapmanı gerektiriyor. Düşünüyor ve karar veremiyorsun.

sonuç: kılıçların üçlüsü
Aldığın kararlar ve tercihlerin bazılarının hoşuna gitmeyecek. Belki haksız eleştirilerle karşılaşacaksın, bazı ilişkilerini yeniden gözden geçirmen gerekecek. Gereksiz gerilimler yaşanacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Zorlu zamanlar geçireceksin. Ama endişelenme bu bir süreç, atlatman gerekiyor. Her alanda insanlarla olan ilişkilerine dikkat etmelisin. Sana fayda verenler, aynı zamanda seni kırıp üzebilirler de. Bu dönemde etrafını iyi gözlemle, sezgilerine saygı göster ve onları dinle. Sevindirici bazı gelişmeler seni üzerken, tam tersine üzücü gözüken bazı olaylar da sonradan seni çok sevindirecek. Bu süreç sana her şeyin iki tarafı olduğunu öğretecek.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar