DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

6 Ekim 2010 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Beyaz KrizantemSevgili Rumuz Beyaz Krizantem,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,ilişki
ilişkide senin konumun: kılıçların dörtlüsü
Bazı şeyleri askıya almış, beklemeye geçmişsin. Senin bu halini uzaktan izleyen ve konuya dahil olmak isteyenler de var. Ancak davranışın onları uzak tutuyor. Vazgeçmiş değilsin, düşünüyor ve ne yapabileceğini plânlıyorsun. Önemli bir kozun olduğunu düşünüyor ve zamanı gelince kullanıp kullanmakmak konusunda karar vermeye çalışıyorsun.

ilişkide partnerinin konumu: asaların kraliçesi
Partnerin bazı insanların etkisinde çok kalıyor. Bu kişilerle yapı olarak benzeşse de, fikirleri tam olarak ona uymadığı için zaman zaman yalpalıyor. Bu da onu iyice agresifleştiriyor. Genel olarak tuttuğunu koparan ve ne istediğini bilen bir insan, ama bazen tam tersi davranıyor.

ilişkide ortaya çıkan durum: asaların üçlüsü
Bir olay veya bir kişi geleceğe ilişkin yeniden düşünmek zorunda bırakıyor. Yola koyulmak gerek, ama tereddüt ediyorsunuz, gerekli desteği sağlayabileceğinizden emin değilsiniz. Bulunduğunuz konum daha tanıdık ve daha güvenli geliyor.

sonuç: yıldız
Yıldızınız yükselecek, şans sizden yana dönecek. Sorunlarınızı çözmek için büyük bir fırsat yakalayacaksınız. Belki de bazı hastalıklı konular hallolacak.

partnerinin iş durumu
kupaların beşlisi: Partnerin iş konusunda bazı sıkıntılar yaşıyor. Güvendiği belki de iş yaptığı kişilerle fikir ayrılığı içinde, bazılarıyla kırgınlıklar olabilir. Sonuçta ayrılanlar olacak. Maddi açıdan da sıkıntılar yaşayacak. Ama hiçbir şey göründüğü gibi kötü olmayacak. Yoluna devam etmesi için gerekli destek arkasında olacak. Bunun için sadece bakış açısını değiştirmesi ve gerçek dostlarını bilmesi gerekecek.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar