DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

6 Ekim 2010 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz AyçaSevgili Rumuz Ayça,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.com


aşk
mevcut durum: paraların altılısı
Almak kadar, vermek de senin için önemli. İlişkilerinde fedakârca davranıyorsun. Karşındakinin duygularına önem veriyor, haline dikkat ediyorsun. Şu sıralar etrafında bazı kişiler var, onlara eşit mesafede duruyorsun, senden beklentileri olduğunu görüyor ve karar vermeye çalışıyorsun.

mevcut duruma eklenen: kupaların kralı
Su grubu özellikleri gösteren bir erkek daha öne çıkıyor. Duygusal ve cömert görünüyor. Biraz dengesiz belki, anı anına uymuyor.

sonuç: asaların kralı, kupaların üçlüsü
Yaşananların ve beklenenlerin aksine ateş grubu bir erkek etkin olacak. Ortama daha sonra dahil olacak, ancak atak yapısı ve beklemeye tahammülü olmaması olayları hızlandıracak. Üç kişi arasında yaşanacaklar bir karar alınmasını gerektirecek. Bir birlikteliğin şerefine yapılacak bir kutlama olacak.


mevcut durum: aşıklar
Gelen bir teklifi değerlendirerek aldığın bir kararın ve yaptığın bir tercihin mutlu sonuçlarını almaya başlıyorsun. Başarılısın. Seni destekleyen ve yanında olan biri var. Bu kişiye çok güveniyorsun.

mevcut duruma eklenen: asaların kralı
Ateş grubu özellikleri gösteren bir erkek seni yakından takip ediyor. Şu an için biraz uzak duruyor gibi görünse de her an müdaheleye hazır bekliyor. Ondaki ateşli mizaç seni biraz tedirgin ediyor.

sonuç: mahkeme
İşlerinde bazı zorluklarla karşılaşacaksın. Haksızlıklar ve yersiz ithamlar yapılacak. Kendini savunmak durumunda olacaksın. Ama sonunda hakkını alacaksın. Bir kez daha herkes haklı olduğunu kabul etmek ve senin başarını kabul etmek zorunda kalacak. Geçireceğin bu süreçte hem iyi işler, hem de yeni başlangıçlar yapacaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: Aşk hayatında etrafında olanlar hakkında şüphelerin var, yine de bir tercih yapmayı düşünürken, beklemediğin bir kişi olaya müdahil olacak. Bu durum hem seni şaşırtacak, hem de olayların gidişini etkileyecek. Ancak mutlu bir karar alacaksın. İş hayatında başarılar ve zorluklar seni bekliyor. Bir güç mücadelesinin ortasında bulacaksın kendini. Hiç böyle bir niyetin olmasa da sen de katılacaksın. Sonunda hayretle hasımlarını alt ettiğini ve önemli bir ilerleme kaydettiğini göreceksin. Buradaki püf noktası; savaştığın canavarlar gibi olma sonunda!

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar