DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

25 Ekim 2010 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Ağaç Gölgesi
Sevgili Rumuz Ağaç Gölgesi,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,
aşk
mevcut durum: kılıçların ası
Bazı sorunlar halledilmiş. Büyük bir mücadele verilmiş ve kazanılmış. Yeni bir fırsat ve yeni bir dönem sözkonusu. İstediklerini elde ediyorsun, bazı insanlara karşı net bir üstünlük sağlıyorsun.

mevcut duruma eklenen: asaların üçlüsü
Geleceğe ilişkin bazı plânlar yapıyorsunuz. Bir hareket tarzı belirlemeye ve ulaşılacak bir hedef belirlemeye çalışıyorsunuz.

sonuç: asaların şövalyesi, kule
Ateş grubu özellikleri gösteren bir erkeğin yaratacağı bir olay her şeyin seyrini değiştirecek. Zor da olsa sağlanmış huzur ortamını alt üst edecek. Bir anda herşey altüst olacak. Güvendiğin insanların başka yüzünü görecek ve onları hiç tanımadığını anlayacaksın. Sonuçta üzüleceksin belki, ama yeni bir ortamda, daha az ama daha güvenilir insanlarla yeni bir başlangıç yapacaksınız.


maddi durum
mevcut durum: asaların beşlisi
Hali hazırda zorlu bir mücadele var. Alacak-verecek meseleleri hayli sıkıntı yaratıyor. Tartışma ve tatsızlıklar yaşanıyor.

mevcut duruma eklenen: kupaların onlusu
Ancak olumlu bir haber veya bir olay, bazı meselelerin halledilmesini sağlıyor. Bu durum bir rahatlık ve mutluluk veriyor. Sevinçle karşılanan bazı iyi gelişmeler oluyor.

sonuç: kuvvet
Zorlu bir mücadele verilecek, büyük güçlükler yaşanacak. Ama sonuçta her şey hallolacak. Kazanç artacak, ihtilâflı konular çözüme kavuşacak. Ayrıca, ileriye dönük kazançlar da elde edilecek. Kaybedilenlerin birçoğu yerine gelecek, konuşanlar susacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Bazı zorluklar yaşayacak ve belki de sınanacaksın. Aşk hayatında beklemediğin olumsuzluklarla karşılaşabilirsin. Umutsuzluğa kapılabilir, hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını düşünebilirsin. Büyük bir değişiklik olacak, ama sen daha kazançlı ve güçlü olacaksın. Bazı insanları hayatından çıkaracaksın ve bu sana büyük bir ilerleme sağlayacak. Maddi konularda çok bunalmış olsan da, biraz daha sabır. Daha iyi zamanlar yaklaşıyor. Kaybettiğiniz kadarını kazanacağınız bir zaman olacak, gücünüzü yeniden toplayacaksınız. Ama aynı hataları tekrarlamayın.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar