DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

8 Ekim 2010 Cuma

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Hatice

Sevgili Hatice,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.com


aşk
mevcut durum: güneş
Beklenmedik iyi gelişmeler ortaya çıkıyor. Bazı şeyler iyiye gitmeye başlıyor. Şansının dönüyor ve her şeyin istediğin gibi olacağını ummaya başlıyorsun. Seni gülümsetecek ve mutlu edecek bazı olaylar oluyor.
mevcut duruma eklenen: kupaların prensi
Bir teklif gündeme geliyor. Bu dolaylı bir teklif, belki bir kişi getiriyor. Aşk hayatının seyrini değiştirebilecek, seni farklı bir yöne sevkedebilecek bir teklif bu.

sonuç: kılıçların dokuzlusu
Sıkıntılı bir döneme gireceksin. Yaptıkların ve kararların seni rahatsız edecek. Keşke'lere kapılacaksın. Olabileceklerin düşüncesi seni uykusuz bırakacak. Ama gerçekler ve kuruntularını ayırdetmen gerekecek. Yoksa çok hırpalanacaksın.

geçmiş: kılıçların üçlüsü
Gerilimli, tartışmalı ve zor bir zaman geride kalmış. Bazı kişilerle ciddi anlaşmazlıklar yaşanmış, duygusal olarak da hırpalanmışsın.

şimdi: kılıçların şövalyesi
Savaş baltalarını topraktan çıkarmışsın artık. Daha ciddi mücadelelere hazırsın, ama bu sefer daha güçlüsün. Kararlılığın karşısında kimse durabilecek gibi görünmüyor, kazanmaya azimlisin.

gelecek: kupaların onlusu
Azim ve kararlılığının karşılığını alacaksın. Başarıya ulaşacaksın ve bu sefer yanında seni destekleyen, gerçekten değer veren kişiler de olacak. Kariyerindeki bu durum özel hayatına da olumlu bir şekilde yansıyacak, sana yeni kapılar açacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Aşk hayatında belirsizlikler varlığını koruyor. Tarot büyük bir şanstan bahsediyor. Her şeyin birden iyi gitmeye başlayacağını bazı sorunların kolaylıkla hallolacağını gösteriyor. Ancak bunun nasıl ve kimle olacağını söylemiyor. Yaşanacak süreçte kararların ve yapacakların dikkatli olman konusunda seni uyarıyor. Kendini kuruntularına teslim etmemeni öneriyor. Kariyerinde zorlukların büyük bölümü geride kalmış ama son mücadele yaklaşıyor. Hazırsın ve kazanacaksın. Başaracakların özel hayatını da düzene sokacak. Bu yüzden işte atacağın her adımı, özel hayatını da düşünerek atmalısın.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar