DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

5 Ekim 2010 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Funda 31Sevgili Funda,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.com


ilişki
ilişkide senin konumun: kupaların kraliçesi
İlişkide verici ve sevecen davranıyorsun. Bu sefer belki de daha önce yapmadığın kadar sezgilerine güveniyorsun ve onları izliyorsun. Ama duygusallaştığında bazen yolunu kaybediyorsun.

ilişkide partnerinin konumu: aşıklar
Partnerin bir seçim yapmış ve tercihinden dolayı çok memnun. Aşkı ve mutluluğu bulduğunu düşünüyor.

ilişkide ortaya çıkan durum: kupaların prensi
Bir teklif gündeme geliyor. İlişkide yeni bir aşamaya geçilmesi düşünülüyor, belki de konuşuluyor.

sonuç: paraların dokuzlusu
Alınacak ortak bir karar her iki tarafı da çok memnun edecek. İkiniz de turnayı gözünden vurmuşsunuz gibi hissedeceksiniz. Ayrıca yaşanacak gelişmeler, bolluk ve bereket de getirecek.

para
geçmiş: kupaların sekizlisi
Belki bir borçtan ya da maddi bir yükten henüz kurtulmuşsun. O kadar bunalmışsın ki alacağın ya da kazanacaklarına bile arkanı dönmüş, yeni bir başlangıç yapmayı tercih etmişsin.

şimdi: kılıçların kralı
Hava grubu özellikleri gösteren bir erkekle bir konuda uzlaşmaya çalışıyor veya bazı görüşmeler yapıyorsun. Bir meseleni halletmeye çalışıyorsun. Ama biraz zorlanıyorsun.

gelecek: yıldız
Şans yüzüne gülecek. Yıldızın yükselecek. Para meselelerinde başarılı olacak, alacak ve verecek meselelerini halledeceksin. Beklemediğin güzel gelişmeler sana yeni kazanç kapıları açacak.

partnerin için para
kupaların ası: Partnerin para meselelerini halletmek konusunda büyük bir şans yakalayacak. Bir girişim veya görüşmesi olumlu sonuçlanacak, maddi bir rahatlık sağlayacak belki de bir miktar para alacak.
partnerin için iş
asaların şövalyesi: Bazı kararsızlıklar içinde bir ileri bir geri hareket ederken. Ani bir gelişme harekete geçmesini gerektirecek. Gecikmeksizin bazı şeyleri halletmesi gerekecek. Yeni bir girişimde başarılı bir başlangıç yapacak.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar