DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

13 Ekim 2010 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Fulya


Sevgili Fulya,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.com

aşk
mevcut durum: araba
Aşk hayatında önemli gelişmeler oluyor. İleriye doğru büyük bir adım atıyorsun, her şey değişiyor. Ama bu değişiklikler sevindirici ve çok güzel şeylere gebe.

mevcut duruma eklenen: kılıçların prensi
Hava grubu özellikleri gösteren bir kişinin etkisi görülüyor. Bazı konuşma ve hatta tartışmalardan sonra, her şey açığa çıkıyor. Sen bilmediğin pek çok şeyi öğreniyorsun, zihninde herşey aydınlığa kavuşuyor. Bu sayede bazı ilişkilerini sonlandırıyor ve güçleniyorsun.

sonuç: asaların dörtlüsü
Her şey yolunda gidecek. Uzun zamandır halledemediğin meselelerini halledecek ve sonlandıracaksın. Yeni başlangıçlar, yeni insanlar ve ortamlar bulacaksın. Mutlu bir kutlama olacak.

mevcut durum: asaların onlusu
İşini iyi yapıyorsun ve başarılısın. Ancak bazen gereğinden fazla sorumluluk alıyorsun, bu da seni zorluyor ve üstünden ağırlık yapıyor. Pek çok şeyi aynı anda yapmaya çalışıyorsun, başarsan da yıpranıyorsun. Bazen bırakıp gitmeyi düşünüyorsun ama yine de devam ediyorsun.

mevcut duruma eklenen: kılıçların kraliçesi
Hava grubu özellikleri gösteren bir kadın seni biraz yoruyor. Zeki ve kararlı biri bu. Ancak bazen tehlikeli ve güvenilmez oluyor.

sonuç: imparatoriçe
Kariyerinde ilerleme sağlayacak önemli bir değişiklik olacak yakın gelecekte. Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Çalışmalarının ve gayretlerinin karşılığını alacaksın, başarın takdir görecek. Maddi açıdan da ferahlayacaksın.


sosyal çevre
mevcut durum: kupaların ikilisi
Bir uzlaşma, anlaşma, belki de ihtilaflı bir meselenin çözümü gerçekleşiyor. Eskiden tanıdığın bazı kişilerle bir araya geliyorsun, hoşnut kalıyorsun, bazı teklifler alıyorsun.

mevcut duruma eklenen: asaların dörtlüsü
Anlaşmanın güzel sonuçlarını yaşıyorsunuz. Bir konuda karara varıyor, belki bir adım atıyorsunuz. Çevrede keyif ve kutlamalar, hoş toplantılar var.

sonuç: kılıçların prensi, kılıçların ikilisi
Ancak, beklenmedik bazı olaylar başka defterlerin açılmasına, eski hesapların görülmesine neden olacak. Kestirip atacak ve yeni başlangıçlara hazırlayacaksın kendini. İki alternatif veya fırsat karşına çıkacak, tercih yapmakta zorlanacaksın. Her ikisinden de faydalanmak isteyeceksin, bir müddet bu şekilde de idare edeceksin. Eğer sen karar vermezsen bunu senin yerine kader yapacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Aşk hayatında önemli değişiklikler ve güzel gelişmeler olacak. Sosyal çevrende de buna paralel bazı gelişmeler var. Ancak  olayları ve geçmişte yaşananları gözardı etmen, bunları görmezlikten gelmek, her seferinde sorun yaratıyor ve seni radikal kararlar almaya, daha agresif davranmaya itiyor. Bazen geciktirmek yerine zamanında müdahele etmek ve tepki vermek seni ve değer verdiklerini daha fazla koruyabilir. İş hayatında ise fedakârca çalışıyor ve gereğinden fazla kendine yükleniyorsun. Çalışmalarının karşılığını göreceğine inanıyorsun. Gerçekten de öyle olacak. Bazı değişikliklere hazırlıklı ol. Çünkü vakti geldiğinde bir tercih yapmak durumunda kalacaksın.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar