DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

5 Ekim 2010 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: AsumanSevgili Asuman,
tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.comilişki
ilişkide senin konumun: kılıçların altılısı
Her an kalkıp gidebilirmişsin gibi hissediyorsun kendini. Özel hayatında bazı düzenlemeler yapmış ve gerçekten de bazı kişileri, olayları geride bırakmışsın. Bu sana esenlik vermiş, rahatlamışsın. Yanında birileri var, ama bu sana yeterli gelmiyor. Bir şeylerin eksikliğini hissediyorsun.

ilişkide partnerinin konumu: paraların ası
Partnerinin zihni senden biraz daha berrak. O bu ilişkiyi bir fırsat olarak görüyor. İkinizin bir şans yakaladığını düşünüyor. Bunu da iyi kullanmak istiyor.

ilişkide ortaya çıkan durum: paraların üçlüsü
Etraftan da bu konuda destek var. Sanki sizin birlikte olmanız için şartlar kendiliğinden oluşuyor. Bazı davranışlarınızı gözden geçiriyor, değerlendiriyor ve ikiniz de birbirinizi takdir ediyorsunuz.

sonuç: asaların onlusu
Zor bir sürece gireceksiniz. Her ikiniz de niyetleriniz ve davranışlarınız konusunda deneneceksiniz. İlişkiniz ve verdiğiniz sözler ağır gelecek, nasıl taşıyacağınızı bilemeyeceksiniz. Ama yine de devam etmeye çalışacaksınız.

TAROTUN TAVSİYESİ: İyi niyet, karşılıklı sempati ve fedakârlık görünüyor. Sanki birbirinizin değerini takdir ediyor ve kıymet biliyorsunuz. Ancak her ilişkide olduğu gibi sizin de sınanacağınız bir dönem hızla yaklaşıyor. İlişki her ikinize de ağır bir sorumluluk gibi gelecek, belki de bırakıp gitmek isteyeceksiniz. Devam etmek de cesaret isteyecek. Hangisini seçeceğinizi zaman gösterecek. Tarot bunu kadere bırakmış.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar