DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

20 Eylül 2010 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Yeşim Ç.


Sevgili Yeşim,
tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,aşk
mevcut durum: kılıçların prensi
Arkasında yatan gerçeklerden haberin olmayan bazı olaylar açığa çıkıyor. Tartışmalar, sert söz düelloları yaşanıyor. Ama sen yılmıyorsun ve sonuna kadar gidiyorsun. Zihnini kurcalayan pek çok sorunun cevabını öğreniyorsun en nihayet. Bu sana güç veriyor ve bazı ilişkilerini kestirip atmana neden oluyor. Şimdi biraz daha yalnız ama daha güçlüsün. Bazıları açısından da daha erişilmez bir konumdasın.

mevcut duruma eklenen: asaların kraliçesi
Ateş grubu özellikleri taşıyan bir kadın meseleye karışıyor. Bazı şeylere etki etmeye çalışıyor. Bu kadın oldukça girişken ve baskın karakterde, her şeyi istediği gibi yönlendirmeye çalışıyor. Zarar vermek amacı olmasa da düşünmeden hareket etmesi ve gözünü çabuk karartması sıkıntı yaratıyor.

sonuç: kılıçların altılısı
İlişkilerini keserken biraz tereddütün varsa da onları da tamamen giderecek gelişmeler olacak. Bulunduğun çevreden ve senin için önem taşıyan insanlardan ayrılmaya karar vereceksin. İnsanlar ne olduğunu anlamadan bu düşünceni gerçekleştireceksin. Ama bu senin açından hüzünlü bir ayrılık olmayacak, aksine, beklenmedik bir şekilde yanında sana çok değer veren ve seni destekleyen biri daha olacak. Bu kişi hayatına aniden girecek, hava grubu özellikleri taşıyacak ve seninle hareket etmekten çekinmeyecek.

TAROTUN TAVSİYESİ: Aşk hayatında sıkıntılı dönemler geçiriyor olabilirsin. Yaşadıkların insanlara karşı güvenini sarsmış olabilir. Ancak kendine güven. Doğru kararlar alıyorsun, insanları doğru tahlil ediyorsun. Bu sayede gerçekleri görecek ve hayatını bambaşka bir yöne çevirme kuvveti bulacaksın. Tarot bu yolda yalnız olmayacağını sana müjdeliyor.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar