DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

16 Eylül 2010 Perşembe

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Tuğba G.


Sevgili Tuğba,
tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,


aşk
mevcut durum: paraların altılısı
Etrafında birkaç kişi var. Geçmişten tanışıklığınız olan kişiler. Ancak sen onları beğenmiyor ve kendine uygun görmüyorsun. Edilgen ve faydacı olduklarını düşünüyorsun. İlişkini bozmuyor ama belli bir mesafe koyuyorsun.
mevcut duruma eklenen: aziz
Senden yaşça biraz büyük, iş sahibi bir kişi ortaya çıkıyor. Bu kişi toplum kurallarına oldukça önem veriyor, yaptığı işte önü oldukça açık, belki şu sıralar bir terfisi var. Birbirinize denk görünüyorsunuz, etraf da aynı kanaatte.
sonuç: imparatoriçe
Bu kişi ile ciddi bir beraberlik söz konusu olacak. Eğer işler yolunda giderse evlilik ve çocuklar da görünüyor. Kısmetli, bolluk ve bereket içeren bir birliktelik olacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Herkesin farketmediği, içinde saklı bir güç var. Bu gücünü keşfeder ve doğru kullanırsan karşına çıkacak zorluklarla ve hasımlarınla kolaylıkla başa çıkabileceksin. Ancak esnek olmayı bilmeli, maddiyat ve maneviyat arasındaki dengeyi bozmamalısın. Şu anda hayatında birisi olmasa da, yakın gelecekte hayatına girecek yeni birisi ile düzgün bir ilişkin olacak. Tarot evlilik ve çocuk ihtimalinden de bahsediyor. Ayrıca iş için çok endişelenme. Kazanç, bolluk ve bereket seni bulacak. Ama kaderin plânları farklı olabilir ve beklemediğin şekilde seni bulabilir.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar